1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 44
okey oyna

Online olarak okey oynamanın tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sitemiz, sistemlerini yeni yeni kurmaya başlayan sitelerin aksine uzun süreli bir hizmet hayatına sahiptir. Böylece adresimiz içerisinde Okey 44 türünde olan odalarımızda da farklı odalarımızda da kaliteli ve eğlenceli olarak okey oynayabilmeniz mümkündür.

İnternetten okey oynarken kullanıcılarımız için yerel olan odalar açarak onlara farklı bir sistem hazırladır. Okey 44 canlı okey salonumuz içerisinde Malatya şehrimizden katılımcılarımız bulunmaktadır. İl ya da ilçe fark etmeksizin kullanıcılarımız sanal ortamda yeni hemşeriler edinebilmektedir. Böylece oyunların en büyük sıkıntılarından sohbet edilmemesi de çözüme kavuşturulmaktadır.

Okey 44 Okey Oyunu

Okey oynamak yeni çıkan bir oyun türü değildir. Oyun, özellikle şu anki sistemine 1930 yılında erişmiştir. Zaman içerisinde kurallarında olmasa da erişim şekillerinde değişimler geçiren okey, artık internet ile oynanmaktadır. Siz de Okey 44 okey oyunu odalarımızda online okeyin en kaliteli halini elde edebilirsiniz. Oda girişleriniz nihayetinde anında oyuna giriş yapmak gibi bir zorunluluğunuzun olmadığını hatırlatmak isteriz. Oyun girişlerinden sonra salonlarımızda arkadaşlarınızla muhabbet ederek vakit geçirmeniz de mümkündür. Üstelik muhabbetlerinizde istediğiniz arkadaşlarınıza site imkânlarımız arasında yer alan ikramlarda da bulunabilirsiniz. İkramlarımız şimdilik alkollü ve alkolüz içeceklerden oluşsa da zaman içerisinde ikram servisimiz de gelişecektir. Böylece daha yakın olduğunuz arkadaşlarınıza daha ayrıcalıklı ikramlarda bulunmanız mümkün olacaktır.

Okey 44 Canlı Okey

Okey 44 canlı okey konusunda oldukça iddialı olan odalarımız arasındadır. Odamıza erişim sağlayabilmek için sistem kullanımlarınızı mobil cihazlarınız üzerinden de sağlayabilirsiniz. Böylece hemen her yerde kesintisiz şekilde oyun oynayabileceksiniz. Yazılımlarımızın kalitesi ve yönetici arkadaşlarımızın ilgili tavırları, kesintisiz olarak sunduğumuz oyunlarımızın kalitesini de artmaktadır. Böylece hiç bilmeyen bir üyemiz bile kısa sürede canlı olarak okey oynayabilmektedir. Adresimizde heyecanın hiç kesilmemesi için üyelerimiz arasında turnuvalar düzenlendiğini de belirtmemiz gerekecektir. Turnuvalarımız neticesinde puanlarınız oldukça artacaktır. Üyeliklerinde maksimum seviyelere ulaşmak isteyen kullanıcılarımıza ise VIP sistemlerimizi sunuyoruz. VIP üyelik sistemlerimiz kullanıcılarımızın yönetici arkadaşlarımıza gönderecekleri isteklerden sonra gerçekleştirilen tanımlamalar neticesinde kullanılabilir hale gelmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Bu Sayfada 34 sorgu 0,285 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net - Okeyy.NET En Hızlı Okey Sitesi