1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Opera’da artık Java açılmıyor!
okey oyna

Kullanıcıların internet üzerinden okey oynayabilmek için farklı tarayıcıları tercih etmeleri mümkündür. Opera da pratik bir şekilde kullanılabildiğinden ötürü pek çok kullanıcı tarafından aklılara gelen ilk tarayıcılardan biri olarak görülmektedir. Ancak artık opera java desteği vermemektedir.

Opera javayı çalıştırmadığı için bu destek üzerinden hizmet veren okey sitelerine bağlanmak da mümkün olmamaktadır. Kullanıcıların en büyük okey sorunlarından birini oluşturan bu bağlık için farklı çözüm önerilerini değerlendirmek mümkündür. Öncelikle bireyler aynı sitelere diğer tarayıcılardan giriş yapmaya devam edebilmektedir. Özellikle Explorer halen java desteği vermektedir. Bunun haricinde ise site ve sistem değişikliği yapmak sizler için iyi alternatiflerden biri olarak görülmektedir.

Java Olmadan Okey Oynamak

İnternetten okey oynamak konusu akıllara ilk olarak java uygulamasını getirmektedir. Yakın geçmişe kadar online okey java ikilisi birbirinden ayrılmadan çalışmaktaydı. Üstelik bilgisayarlarda olan java programlarının sürümlerinin de güncel olması gerekmekteydi. Aksi hallerde oyun bağlantılarının sağlanması mümkün değildir. Ancak günümüzde farklı sistemler ile okey oyunlarına karılım sağlamak da mümkündür. Opera tarayıcılarından vazgeçmek istemeyen kullanıcılar bu alandaki diğer sitelere üye olarak işlemlerini opera ile devam ettirebilmektedir. Javasız okey oynamak eğlence ve keyif bakımından hemen hemen aynı tadı vermektedir. Tabi bu alanda tercihler her zaman olduğu gibi kullanıcılara bırakılmıştır.

Mobil Okey

Mobil cihazların artık hemen her alanda bilgisayar işlevi gördüğü bir gerçektir. Bu bağlamda pek çok kullanıcı online okey oynamak için mobil cihazlarından destek almaktadır. Java, bazı mobil sistemlerde iyi şekilde çalışmayarak donma sıkıntıları gösterilmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı mobil okey sistemlerinde java kullanılmadan yazılımlar üretilmiştir. Siz de bu mobil sistemler sayesinde okey katılımlarınızı javasız olarak sağlayabilirsiniz. Üstelik aynı sitelerin mobil sistemleri de bu şekilde kullanılabilmektedir. Mobil sistemler üzerinden site girişleri yapmak kullanıcıların var olan puanlarının değişim göstermesine neden olmamaktadır. Ayrıca güvenlik ve gizlilik de en az bilgisayarlı girişlerde olduğu kadar yüksektir. Sayılan etmenlerin tamamı bir başlıkta toplandığında operanın java uygulamasını desteklememesi internet üzerinden okey oynamanın tüm kapılarını kapamamıştır.

Bunu Paylaş

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,146 saniyede oluşturuldu.