1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Opera’da artık Java açılmıyor!
okey oyna

Maalesef artık opera tarayıcısı da Java’yı artık açmıyor. Operadan okey sitelerine girmek isteyen arkadaşlar ya eski sürüm bir Opera kullanacaklar yada bakşa bir tarayıca geçecekler. Şimdilik Mozilla, Yandex Browser ve Internet Explorer Javayı hala açıyor. Okeye giremeyenler, operada okey açılmıyor diyenler internet explorer ile girmeyi deneye bilirler. Otomatik olarak tüm windows bilgisayarlarda internet explorer vardır. Opera java açmıyorsa önce internet explorer’dan deneyin. Hala açmıyorsa java yükleyin ve tekrar deneyin. Opera şuanda Java’yı yüklediğiniz halde yüklü değil diyor.

En iyisi internet explorer ile girmek. Java desteğini explorer kaldırmayacak uzun bir süre daha. Opera java desteğini kaldırmıştır.

Bunu paylaş:

<- Sonraki Yazımız

11 Aralık Cuma 2015 tarihinde eklendi, 2.656 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 258 sorgu 0,506 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET