1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Turnuvaları
okey oyna

Okey oynamak günlük hayattan sıkılan bireyler için bir kaçış noktası olarak görülmektedir. Bu neden yüzünden pek çok kullanıcının okey sitelerine üyelik yaptırdığı bilinmektedir. Mobil cihazlarına uygulama indirerek okey katılımcısı olan bireylerin de sayısı oldukça fazladır.

Kullanıcıların oyun katılımları farklı okey türleri üzerinden geçekleşebilmektedir. Okeyde türlerin bulunması heyecanın ve eğlencenin sıkılmadan daha uzun süre yaşanmasını sağlamaktadır. Ancak bireyler için internetten okey oynamak değişik aktivitelerle daha da eğlenceli hale getirilebilmektedir. Bu alanda sitelerin belli zamanlarda turnuvalar düzenlediği bilinmektedir. Siz de okey oyununda hem zekânıza hem de şansınıza güveniyorsanız turnuvalarda kendinizi gösterebilirsiniz.

Okeyde Rekabet

Bireylerin okey sitelerinde ilk zamanlarda oldukça sıradan şekilde oyun oynadığı bir gerçektir. Ancak zaman içerisinde düzenli kullanımlar ile birlikte oyuncuların puanları ve kademeleri artmaktadır. Böylece sadece belli puan üzerinde olan insanların katılım sağlayabilecekleri masalara oturmak imkânı ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu durum neticesinde ise canlı okey oynamak rekabetin yaşandığı anlara sahne olmaktadır. Bireyler belli bir seviyeden sonra rakiplerini de tanıdıkları için puanlar konusunda birbirileri ile yarışabilmektedir. Böylece oyunlar dışarıdan görüldüğünden daha çekişmeli şekilde tamamlanmaktadır. Sizler de bu çekişmeli ortamda günlük hayatınızın sorunlarından anında kurtulabilirsiniz. Kademe yükselmeleri için de kayıtlar için de ücret ödenmediğinden ötürü online okey oynamak en iyi eğlence alternatiflerinden biri olarak görülmektedir.

Online Okey Turnuvaları

Sitelerde gerçekleştirilen okey turnuvaları okey oyununun farklı bir yüzüdür. Turnuvalarda galip olan oyuncular normalde elde edecekleri puan miktarının daha da üzerinde puan kazanabilmektedir. Bunun yanı sıra turnuva katılımcıları arasında okey oyununda profesyonel hale gelmiş bireyler yer almaktadır. Bu nedenden ötürü kullanıcılar turnuvalar esnasında kendi oyun sistemlerini de geliştirebilmektedir. Bilindiği üzere okey sadece şans oyunu değildir. Bireylerin düzeli şekilde kazanabilmek için zekâlarını kullanmaları gerekmektedir. Taş takibi sonrasında olasılıkları kafalarında hesap eden ve hamlelerini ona göre yapan oyuncular, turnuvalardan da bireysel oyunlardan da galip olarak ayrılmaktadır. Böylece gerek çanak okey gerek 101 okey gerekse düz okey, en heyecan verici ve kazandırıcı oyunlara sahne olmaktadır.

Bunu Paylaş

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.