1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Sitemiz
okey oyna

Okey sitemiz uzun süredir online okey konusunda hizmet vermektedir. Bu nedenden ötürü sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Ancak sitemizin başarısında etkili olan unsur sadece uzun süredir bu alanda yer alması değildir. Sitemizin yönetim ekibi de bir hayli tecrübelidir. Tecrübeli yönetim ekibi ise sorunsuz oyunlar olarak hizmet sunumu sağlamaktadır.

Kullanıcıları için gelişmeleri yakından takip eden canlı okey sitemizde farklı oyun türleri bulunmaktadır. Özellikle okeyin değişik türleri için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelikler sırasında istenen bilgileri gerçek şekilde vermek sizler için en önemli adımlardan biridir. Çünkü olası şifre unutma gibi durumlarda yenileme sistemleri e – mail adresleri üzerinden görülen işlemlerle gerçekleştirilmektedir.

Canlı Okey Oyna

Canlı okey oynamak için açılan sitelerde beli donanım eksiklikleri görülebilmektedir. Ancak sitemizde bu tip sorunlar gerçekleştirilmiş olan altyapı çalışmaları neticesinde sona erdirilmiştir. Üstelik online okey sitemizde üyelik işlemleri de dahil olmak üzere herhangi bir ücret talebi söz konusu değildir. Üyelik işlemlerinizin ardından gerçek insanlarla sanal ortamda istediğiniz her an okey oynamanız mümkün olmaktadır. Okey odalarında yer alan sohbet etmek imkânı bu alanda bir artı daha elde etmenizi sağlamaktadır. Çünkü böylelikle bir yandan oyuncular ile iletişim kurarken bir yandan da oyunu devam ettirebilirsiniz. Son olarak istenen durumlarda sohbet sisteminin kapatılması ve sadece oyun ile aktif olunması da mümkündür.

Seviyeli Okey Oyna

Canlı okey hizmeti veren hemen her sitede artık sohbet sistemleri aktif olarak sunulmaktadır. Ancak sistemlerde bulunan içerikler yeteri kadar kontrol edilmemektedir. Bu da bazı üyelerin sohbetlerinde küfürlü kelimeler kullanmalarına ortam hazırlamaktadır. Ancak okey oynamak konusunda tercihlerinizi okey sitemizden yana kullanarak bu alanda farklı olduğumuzu da anlayacaksınız. Çünkü yönetim ekibimiz devamlı şekilde kural denetimi yapmaktadır. Site kurallarının temelinde ise saygı bulunmaktadır. Böylelikle kurallara uymayan ya da argo ve küfürlü kelimeler ile konuşan üyeler kısa sürede siteden uzaklaştırılmaktadır. Gereken adımların atılması neticesinde ise herhangi bir sorun ortaya çıkmaksızın oldukça seviyeli bir ortam eşliğinde online okey oyunlarına katılım sağlanması mümkün olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,138 saniyede oluşturuldu.