1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey aşkım
okey oyna

Son yıllarda artan online okey siteleri vaat etmelerine karşın kullanıcılarına istenen kalitede oyun kalitesi sunamamaktadır. Bu neden yüzünden kaliteli olan siteler ile vakit geçirmenizi öneriyoruz. Kalitesinden emin olunan sistemlerde düzenli olarak sistem güncellemeleri yapıldığı için hileden uzak bir şekilde oyun girişleri yapılması mümkün olmaktadır.

Kullanıcılar Okeyaskim sayesinde ücretsiz çevrimiçi oyunların keyfini sürebilmektedir. Site üyelik esasına odaklanarak hizmet sunumu yapmaktadır. Bu nedenden ötürü site içerisinde yer alan oyun içeriklerini görüntülemek ya da oyunlarda aktif birere oyuncu olabilmek için üyelik işlemlerinin gerektiği şekilde yerine getirilmesi şarttır. Üyelik işlemleri basit olduğundan dolayı bir ya da iki dakika içerisinde halledilebilmektedir.

Okey Aşkım Oyun Türleri

Sitelerin isimlerinin okey ile başlaması içlerinde sadece düz okey olmasını gerekli kılmamaktadır. Bu tip hizmet sunumu yapan sitelerde zaman içerisinde sıkılma durumu ortaya çıkmaktadır. Ancak okey aşkım sayesinde okeyin farklı türlerine her an erişim sağlamanız mümkündür. İnternet bağlantıları neticesine oynanabilen oyunlar arasında klasik okeyden sonra 101 okey kendini göstermektedir. Dışarıdan bakıldığında 101 okey de klasik okeye benzemektedir. Ancak oyun başladığında sistemin farklı olduğu ortaya çıkmaktadır. Sizler de klasik okeyden ötürü can sıkıntısı hissettiğinizde 101 masalarında heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik zaman içerisinde düzenlenen turnuvalar kapsamında rekabetin doruklarda hissedildiği anlar da yaşanmaktadır.

Okey Aşkım Kurallar

Canlı okey oynamak için açılmış olan sitelerde asayiş için belli kurallar konulmuştur. Bu sayede her üyenin memnun kalacağı kaliteli ve seviyeli bir ortam yakalanmış olmaktadır. Aşkım okeyde kurallar her daim saygılı olmakla başlamaktadır. Site içerisinde farklı yeleri rahatsız ya da rencide edecek davranışlar kesinlikle yasaktır. Bunun yanı sıra hem genel lobide hem de özel sohbetlerde küfür sınırlarına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bireyler kullanıcı isimlerini de genel kurallar çerçevesinde edinmelidir. Kullanıcılar için hazırlanmış olan kurallar yönetim ekibince denetlenmektedir. Site kurallarına uymadığı ve ihlal etmeye devam ettiği fark edilen üyeliklerinin site ile ilişikleri kesilmektedir. Son olarak siteye bağlantı olanakları arasında bilgisayarlardan sonra mobil cihazların eklendiği de unutulmamalıdır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.