1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (22 oy, ortalama: 4,68 / 5)
Okey Oyunu Oyna
okey oyna

Okey oyunu oynamak yakın geçmişe kadar belli zahmetlere katlanılarak gerçekleştirilen bir aktivite idi. Üstelik oyunlara başlangıç yapılabilmesi için dört kişinin aynı mekânda toplanması gerekiyordu. Oysaki artın sanal olarak okey oynanması mümkündür. Sitemizden rahatlıkla alabileceğiniz hizmetler neticesinde oyunlarımızdan istediğiniz kadar istifade edebilirsiniz.

Sitemiz üyeleri için online okey oynamak alanında gerekli olan hizmetlerin tamamını verebilmektedir. Böylece içerik bakımından ya da sistem bakımından sorun çıkarmadan yolumuza devam edebiliyoruz. Kalitemizin göstergesi olarak kalabalık oyun salonlarımıza göz atabilirsiniz. Odalarımızın kalabalık olması masalarda kullanıcı dolmasını beklemeden birkaç saniye içerisinde oyunlara başlamanızı sağlamaktadır.

Kesintisiz Okey Oyunu Oyna

İnternet üzerinden okey oynamak için sitemizi tercih etmeniz oyunlarınıza ara vermenizin önüne geçmektedir. Pek çok sitede yetersiz gelişimlerden ötürü oyunlar bir anda kesilebilmektedir. Ya da masada bulunan oyuncular nedensizce masalardan atılabilmektedir. Canlı okey oynamak konusunda kalite ve konforun tek adresi olan sitemizde böyle durumlara anında müdahale edilmektedir. Müdahalelerde ise yönetici ekibimizin büyük bir rolü bulunmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın sayısı fazla olduğu için her saat diliminde sitemizde birden fazla yönetici bulundurabilmektedir. Bu sayede sadece bağlantı konusunda değil site kuralları konusunda da kalitemizi devam ettirebiliyoruz. Eğer ki kurallara uygun davranmadığını fark ettiğiniz kullanıcılar varsa bizlere haber vererek oyunlarınızın huzurlu bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Olarak Okey Oyunu Oyna

Gelişimlere ve yeniliklere kolaylıkla ayak uyduran sitemiz içerisinde mobil bağlantı özelliklerimiz de aktif olarak kullanılabilmektedir. Mobil okey oynamak size her an her yerde okey oynamak imkânı vermektedir. Örneğin otobüs yolculuklarınızda ya da arkadaşlarınızı beklerken zamanınızı okey oynayarak değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sitemizde açmış olduğunuz kullanıcı hesaplarınızda daha hızlı şekilde puan birikimi sağlamanız da garantilenecektir. Üstelik mobil bağlantılarınız için bilgisayar bağlantılarındaki gibi HD yayınlar yapabiliyoruz. Merak edilen sorulardan biri de mobil bağlantılar neticesinde sohbet sistemlerinin çalışıp çalışmadığı yönündedir. Sitemize akıllı cep telefonlarınızdan bağlanmanız halinde de diğer üyelerimiz ile muhabbet etmeniz mümkündür. Mobil bağlantılar neticesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamından bilgisayar sisteminde olduğu gibi istifade edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,547 saniyede oluşturuldu.