Okey Oyunu Oyna

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Okey Oyunu Oyna
okey oyna

Okey Oyunu Oyna

odalarımıza hoşgeldiniz.

Okey Oyunu Oyna

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Türkiyeliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Okey Oyunu Oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Oyunu Oyna sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Oyunu Oyna‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey Oyunu Oyna Burası.
Daha önceden Okey Oyunu Oyna akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Okey Oyunu Oyna olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey Oyunu Oyna oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü okey net okuluokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman ister Okey Oyunu Oyna oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra Oyunu Oynamuzu sevebilir ve Nick kayıt yapabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde okeyy.nete katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Oyunu Oyna.

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git