1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 oy, ortalama: 1,07 / 5)
Okey Mola
okey oyna

Canlı okey oynamak için hazırlanmış olduğumuz Mola salonumuzda keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. İsimleri ile içerikleri birebir olan salonlarımız sayesinde kısa bir mola için bu odamızı tercih etmelisiniz. Molaların genellikle kısa sürelerden oluşması bu salonumuzda seri oynayan kullanıcıların buluşmasını sağlamaktadır.

Siz de Okey Mola girişi yaparak molalarınızı keyifli olarak bitirebilirsiniz. Özellikle kafa dağıtmak için birebir olan okey oyunu sitemiz sayesinde istenen kaliteye kavuşmuştur. Odalarımızın tamamında olduğu gibi Mola’da da hiçbir donma sıkıntısı yaşanmamaktadır. Böylece yüksek görüntü kalitesi eliğinde canlı okey oyunlarını donmadan oynamanız mümkün hale gelmektedir.

Mola Okey Salonu

Mola okey salonuna devamlı şekilde giriş yaparak gruplarda kalıcı bir yer edinmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra zaman içerisinde odada yönetici sıfatı edinmenizin önünde de herhangi bir engel bulunmamaktadır. Sitemiz bu gibi alanlarda ilgisi olan kullanıcılarına elinden gelen yardımı yapmaktadır. Eğer ki yöneticili gibi bir düşünceniz bulunuyorsa işe bizimle iletişime geçerek başlamalısınız. Yöneticilik dışında üyelik kıdeminin artma olanağı da bulunmaktadır. Okey Mola içerisinde VIP üyelik için de bizimle iletime geçmenizi istiyoruz. Bu sayede gerekli adımların atılmasından sonra oyunlarda farkınızı belli ederek hareket etmeniz sağlanacaktır. Ayrıca salonlarımıza mobil olarak bağlanmanız da mümkündür. Böylece istediğiniz her yerde günlü hayatın sıkıntılarına mola vererek oyunlarımız ile kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Mola Okey

Bağlantı şekli fark etmeksizin Mola okey salonumuzda maksimum hizmet alabilmeniz için tüm çalışmalar yerine getirilmiştir. Üstelik salonlarımızda okey deneyimi elde etmeniz de mümkündür. Memnun kalmamanız halinde yaptırmış olduğunuz üyelikler silinmektedir. Silme işlemi için herhangi bir talep vermenize bile gerek bulunmamaktadır. Sitemizde on dört gün giriş yapmamanız üyeliklerinizin silinmesi için yeterlidir. Günlük olarak odalarımızda vakit geçirmeniz yeni arkadaşlar edinmenizi de sağlamaktadır. Oldukça seviyeli bir sohbet ortamı olan Mola okey salonunda edinmiş olduğunuz arkadaşlarınızla ortak zamanlarda giriş yapabilirsiniz. Bu sayede okey oynamak keyifleri hemen her an yaşanabilmektedir. Oyun keyiflerinin devam edebilmesi için ise internet bağlantınızın kesilmemesi yeterlidir. Geri kalan işlemlerin tamamını sitemizin deneyimli yönetim ekibi halledebilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.