Okey Mola

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 2,00 / 5)
Okey Mola
okey oyna

Okey Mola

odalarımıza hoşgeldiniz.Canlı okey ve ucretsiz okeyin sizlere her zaman güven içerisinde veriyoruz. Neden Okeyy.net’de oynamak istediginizi ailemize katilinca anlıyacaksınız sizleri aramızda okey gruplarında gormek isteriz.
Bedava onlin okey oynamak burda daha guzel.

Mola Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Mola

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Mola sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Mola‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey Mola Burası. Burda sizlerde oyun oynayarak bizlerle iletişime geçebilir ve oyunumuzu öğrenebilirsiniz.
Daha önceden Mola  akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Mola olduk sizinle serüvenimiz geçen yıllarda başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü site adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kayıt yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseniz Okey Mola oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Mola olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseniz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nickinizle sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Molae katılın ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve ortamı Mola da bulun.

Gelen aramalar:
  • mola okey
  • okey mola
  • molaokey
  • OKEYMOLA
  • mola okey genel salon

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git