Okey Ata

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Ata
okey oyna

Okey ata

odalarımıza hoşgeldiniz.

Okey ata

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Okey ata

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey ata sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey ata‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey ata Burası.
Daha önceden okey ata akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi ata olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü ata okeyata adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterataiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza ata olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severataiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde atae katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey ata.

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git