1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Ata
okey oyna

Sitemiz tarafından geliştirilen sistemler üzerinden en rahat ve kolay şekilde okey oynanması mümkündür. üstelik adresimiz içerisinde online olarak okey katılımı sağlanabilmesi için Okey Ata gibi farklı odalarımız da bulunmaktadır. İstediğiniz herhangi bir odamız içerisinde maksimum kalitede oyun oynamanız mümkündür.

Okey Ata salonu ya da diğer salonlarımız anında oyun garantisi vermektedir. Üye sayımızın çok olması nedeni ile gecenin ilerleyen saatlerinde de sabahın erken saatlerinde de odalarımızda 4.bekleme sorunu yaşanmamaktadır. Özellikle yoğunluğun az olduğu zamanlarda hızlı oyun katılımları için yapmanız gereken tek şey yeni bir masa açmak yerine oyuncu bekleyen masalar içerisinde oyun oynamaya başlamaktan ibarettir.

Okey Ata Genel Salon

Sitemizde yer alan Okey Ata genel salonunda olduğu gibi diğer salonlarımızda da muhabbetli şekilde oyunlara devam etmeniz mümkündür. Genel salonlardan masalara oturulduğunda da oyuncularla sohbet ederek oyun oynanma şansı devam etmektedir. Tercih eden kullanıcılarımız sohbet ayarlarından mesaj bölümünü kapatabilmektedir. Üstelik belli üyelerin bireylere mesaj göndermesinin de önüne gelişmiş ayalar ile geçilebilmektedir. Ayrıca sitemiz içerisinde müzik dinlemek isteyen üyelerimiz için radyo dinlemek gibi bir avantajımız da vardır. Sitemizde radyo yayınlarımızda popüler şarkılar bulunmaktadır. Ancak radyo yayınlarını açmak da üyelerimizin tercihlerine bırakılmıştır. Bu alanda da isteyen kullanıcılarımız radyoya bağlanmadan oyunlarını oynamaya devam edebilmektedir.

Ata Okey Salonu

Sizler de Ata Okey salonumuz sayesinde online okeylerinizi son yazılımlar çerçevesinde oynayabilirsiniz. Bu sayede oyunlarımızda herhangi bir şekilde donma sıkıntısı da yaşanmamaktadır. Ayrıca site yazılımlarımızın güncel olması kullanım kolaylığı avantajını da beraberinde getirmektedir. Sitemizde istediğiniz durumlarda VIP üye olarak hizmet almanız da mümkündür. Üyeliklerinizde VIP olarak ayrıcalıklardan istifade edebilmeniz için yönetim ekibimizde yer alan arkadaşlarımıza isteklerde bulunmanız gerekmektedir. İletişim sistemleri üzerinden gönderilen isteklerinizden sonra kıdeminize yani oyun puanlarınıza göre istemleriniz anında değerlendirmeye alınmaktadır. Bu sayede herhangi bit zahmete katlanmak zorunda kalmadan VIP statüsüne erişerek oyun oynamanız mümkün olmaktadır. Son olarak tercih eden üyelerimiz aynı iletişim yöntemlerini izleyerek sitemiz içerisinde yetki alarak yönetim ekibimize de katılım sağlayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.