1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Cemkan Okey
okey oyna

Okey oynamak hem eğlenceli hem de oldukça keyifli masa oyunlarından biridir. bu neden yüzünden online sisteme geçiş yapan ilk oyunlardan biri okeydir. Siz de Cemkan Okey salonumuz içerisinde yenilenen yazılımlar üzerinden oyun katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımlarımızın yenilenmesi sayesinde oyunlarda donma sorunları da yaşanmamaktadır.

Cemkan Okey oynamak için kurmuş olduğumuz salonlar üyelerimiz sayesinde giderek daha kalabalık bir hal almıştır. Siz de arkadaşlarınızı sitemize davet ederek katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. Üyeliklerinizde odalarımızın kalabalık hale gelmesi sonrasında da kasma sorunları ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun için altyapı sağlayıcılarımızı kaliteli tutarak olası sıkıntı yaşanmasının önüne geçerek hizmet sunumlarımıza devam ediyoruz.

Cemkan Okey Oyna

Sitemiz içerisinde Cemkan Okey salonumuz gibi diğer salonlarımız da odalarımız da tamamen ücretsizdir. Bu sayede oyun katılımlarınız neticesinde herhangi bir şekilde ücret ödemesi yapmak zorunda kalmazsınız. Üstelik sitemizdeki VIP üyelik olanaklarımızı da bedava olarak kullanıma sunuyoruz. İşimizi severek yapmamız bu alanda ücret talep etmeme nedenimizdir. Odalarımız içerisinde oyun oynayabilmeniz için, sitemizde daha öncesinden alınmamış bir kullanıcı ismi üzerinden üyelik yaptırmanız yeterlidir. Bu sayede canınız ne zaman isterse 4.beklemek gibi sıkıntılarla da uğraşmak zorunda kalmadan bedava olarak oyun katılımlarını sağlamanız mümkündür. Oyun katılımlarınız için bilgisayar girişlerini de mobil girişlerini de kullanabilirsiniz. Mobil girişler akıllı cep telefonları ile olduğu gibi tabletlerle de gerçekleştirilebilmektedir.

Cemkan Okey Canlı Oyun

Online okey onanması için kurmuş olduğumuz Cemkan Okey oyunlarımız canlı şekilde oynanmaktadır. Oyunlarımız sırasında böylece gerçek kişiler ile online şekilde muhabbet edebilmeniz mümkündür. Sohbetlerinizde sitemizin kuralarına uymanızı rica ediyoruz. Bu sayede genel odalarda yapılan konuşmalarda özel muhabbetlerde de istenmeyen konuşmaların önüne geçebilmektedir. Ayrıca muhabbetlerinizde argo ya da küfür kullanmanız yasaktır. Bunun haricinde konuşmak isteyen üyelerimiz ile istediğiniz kadar muhabbet etmeniz mümkündür. Eğer ki sohbetlere katılım sağlamak istemiyorsanız genel ve özel mesaj ayarlarınızı kapama seçeneklerini kullanmanızı mümkündür. herhangi bir ihlal yaptığını düşündüğünüz kullanıcılar varsa yapmanız gereken tek şey kullanıcıların isimlerini online yönetim ekip arkadaşlarımıza bildirerek, gereken adımların atılmasını sağlamaktır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,123 saniyede oluşturuldu.