1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 34
okey oyna

Okey oynamak için günümüzde kafelere ya da kahvehanelere gitmeye gerek kalmamıştır. Aynı şekilde son zamanlarda açılan oyun salonları da yerini sitemiz gibi adreslere bırakmıştır. Siz de online okey keyfinin kaliteli yönünü Okey 34 genel salonlarımızda keşfedebilirsiniz.

Adresimiz içerisinde aktif bir oyun hayatı edinimi için sadece sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliklerinizde sitemizde var olmayan bir kullanıcı ismini seçerek işlem görmeniz mümkündür. Kullanıcı ismi seçimlerinizde de Okey 34 salonlarımızda da küfürlü konuşmalara müsaade etmiyoruz. Böylece adresimizin nezih bir şekilde okey oynanmasına olanak tanımasını garanti olarak siz değerli üyelerimize verebiliyoruz.

Okey 34 Canlı Okey

Canlı okey oyunlarımızda sizler için gerçekleştirmiş olduğumuz belli güncellemeler bulunmaktadır. Güncellemelerimiz yazılım yenilemelerini de beraberinde getirmektedir. Böylece Okey 34 canlı okey sırasında donmadan okey oynamanız mümkün hale gelmektedir. İmkânlarımızın kullanımı için bilgisayarınızı tercih etmek zorunda değilsiniz. Adresimiz mobil cihazlar ile kullanıma da uygundur. Böylece mobil bağlantılar ile ister evinizden ister farklı yerlerden okey oynayabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak için Okey 34 salonunda İstanbul’da yer alan üyelerimizi bulacaksınız. Yerel salonlarımızdan olan Okey 34 ile arkadaşlarınıza sanal ikramlar da gönderebilirsiniz. Sitemiz içecek ikramı alanında hizmet vermektedir. Diğer üyelerimize ikram edebileceğiniz içeceklerimiz; çay, ayran, kola, meyve suyu ve alkollü olanlar şeklinde sıralanmaktadır.

Okey 34 Anında Okey

Okey 34 okey oynamak için anında şeklinde bir garanti verebilmektedir. Vermiş olduğumuz garanti sayesinde adresimizde her an okey sistemlerine katılım göstermenizi sağlıyoruz. Böylece kesintisiz olarak okey oynayarak canınız sıkıldığı anlarda sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Saymış olduğumuz imkânların yanı sıra sistemlerimiz için farklı oyun türlerini de adresimize ekledik. Böylece sadece klasik okey oynayarak adresimizde zaman geçirmezsiniz. Üyelerimiz okeyin farklı türlerini de adresimizden kolaylıkla oynayabilmektedir. Site kullanımlarımız konusunda internet bilgisi az olan üyelerimizi de düşünüyoruz. Bu neden yüzünden ana temamız karışık içeriklerden ziyade net anlaşılabilir grafik temalarından oluşmaktadır. Aynı şekilde mobil görünümlerimiz de rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Sitemizde mobil ya da bilgisayar bağlantıları ile sadece üye girişi yaparak oyun oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 71 sorgu 0,249 saniyede oluşturuldu.