1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 33
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynayabilmek son yılların en önemli aktivitelerinden biridir. Sitemiz bu alanda en tecrübeli adreslerin başında gelmektedir. Siz de üyelik işlemlerimizi tamamlamanız sonrasında Okey 33 salonlarımızda kesintisiz ve kaliteli okey oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun içeriklerimizde sistemlerimizin güncellemelerine büyük bir özen gösteriyoruz. Bu sayede adresimiz içerisinde sağlamış olduğumuz oyun sistemlerimizde dona sıkıntıları ile karşılaşılmamaktadır. Okey 33 genel salonumuz İçel için hizmet veren yerel özellikleri olan salonlarımızdan biridir. salon kullanımlarınız neticesinde hemşerileriniz ile hatta tanıdıklarınız ile bile online okey oynayabilirsiniz. Böylece okey oynanmak sizler için daha keyifli bir hale gelmektedir.

Okey 33 Canlı Okey

İnternet okeyinin ilk zamanlarında teknolojik gelişmeler bu derecede değildi. Bu neden yüzünden oyun erişimleriniz için sadece bilgisayarlı bağlantıları tercih etmeniz gerekiyordu. Ancak sitemiz Okey 33 mobil okey imkânı da sunabilmektedir. Mobil okey sadece akıllı cep telefonlarını kapsamamaktadır. Hizmetlerimizden mobil olarak yarar sağlayabilmek için tabletleriniz ile de sitemize anında bağlantı kurabilirsiniz. Böylece online okey her yerde sizlerin yanında olabilmektedir. Ayrıca sitemizin genel amacı, kullanıcılarımızı için maksimum derecede eğlenceli zaman geçirme olanakları yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda adresimize eklemiş olduğumuz ikram seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. İkramlarımız çaydan başlayarak şaraba kadar devam eden oldukça geniş bir listeye sahiptir.

Okey 33 Okey Oyna

Okey 33 okey oynamayı olabileceği en eğlenceli hale getirmiştir. Sitemiz içerisinde oynayacağınız oyunlar bu neden yüzünden güncelleme çalışmaları neticesinde hizmetlere sunulmaktadır. Okey oynamak için tasarladığımız hizmetlerimizin güncel olması, oyunlardaki kasma sıkıntılarını da ortadan kaldırmıştır. Siz de adresimize bir tık ile giriş yaparak 7/24 kasmadan oyun erişimi sağlayabilirsiniz. Son olarak sitemizin gelişimlerinde söz hakkı elde etmeniz de mümkündür. Bu alanda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar yetki dağıtımını da beraberinde getirmiştir. Böylece üyelerimiz bizlerle iletişim kurarak adresimizde yetkili olarak çalışmak istediklerini bildirebilmektedir. Siz de yönetici arkadaşlarımız arasında katılmak için bir talep hazırlayarak bu alanda site içerisindeki tanınmışlığınızı artırabilirsiniz. Sitemizde yönetici olmanız oyun katılım oranlarınızı ve şekillerini herhangi bir değişikliğe uğratmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,799 saniyede oluşturuldu.