1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 02 Oynamak
okey oyna

Okey oynamak, site imkânlarımız sayesinde artık geçmiş zamanlara göre daha kolay ve eğlenceli hale gelmiştir. Siz de üyelikleriniz sonrasında adresimiz içerisinde gerek Okey 02 odalarımızda gerek farklı odalarımızda istediğiniz her an canlı okey oynayabilirsiniz. Üstelik bu alanda verdiğimiz hizmetlerimizin tamamı ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

okey-02-oynamak

Okey 02 oynamak Adıyamanlı kullanıcılarımız için hemşerileri ile tanışmak anlamı da taşımaktadır. Yerel okey salonlarımızdan biri olan Okey 02, Adıyaman’dan üyelik alan kullanıcılarımız için açılmıştır. Site sistemlerin kullanımı mobil cihazlardan da gerçekleştirilebildiği için istediğiniz her an odalarımız içerisinde oyun erişimleri sağlayabilirsiniz. Üstelik sitemizdeki oyunlarda donma sorunu yaşanmamasını da garanti ediyoruz.

Okey 02

Okey salonlarımız hakkındaki projelerimizin hayata geçirilmesinden sonra açılan Okey 02 canlı okey salonumuz 7/24 aktiftir. Böylece üyelerimiz canları ne zaman okey oynamak isterse o zaman dilimlerinde içeriklerimizden istifade edebilmektedir. Üstelik sistem kullanımlarında özellikle acemi olan üyelerimize maksimum yardım garantimiz bulunmaktadır. Yardım garantimiz sayesinde üyelerimiz yönetici arkadaşlarımızdan yardım alarak oyun içeriklerinden masa açımına kadar her detay hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Bahsi geçen konular hakkında sitemiz içinde özel yazılar da kaleme alınmıştır. Böylece tercih eden üyelerimiz yazılılarımızdan yardım alarak da içeriklerimiz konusunda bilgi edinimi sağlayabilmektedir. Adresimizde yönetim ekibimizle görüşme sağlanmasının ardından VIP üyelik gibi motive edici üyelik sistemlerimiz de rahatlıkla kullanılmaktadır.

Okey 02 Adıyamanlılar Salonu

Adıyaman, diğer şehirlerimizde de olduğu gibi masa oyunları arasında en çok okeyi tercih etmektedir. Ancak oyunun farklı salonlara gidilerek oynanması oldukça zahmetlidir. Bunun yanı sıra özellikle kadınlar, salonlarda okey oynamak konusunda kendilerini rahat hissedememektedir. Okey 02 Adıyamanlılar salonu yaşanan bu tip çekincelerin ortadan kalkmasını garantilemektedir. Siz de sitemiz içerisindeki salonlarımızdan istifade ederek mahremiyetinizi koruyup bir yandan sohbet edip bir yandan da oyun erişimlerinizi sağlayabilirsiniz. Üstelik farklı hemşerileriniz ile sohbet ederken önlere ikram gönderebilmenizin de önü açıktır. Bu alanda vermiş olduğumuz ikram hizmetleri içerisinde çay ve farklı meşrubatlar bulunmaktadır. Hatta tercih ettiğiniz durumlarda arkadaşlarınıza alkollü içki bile göndererek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.