1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Metnay Okey Oyna
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynayabilmek için her geçen gün farklı alternatif sitelerin türediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Metnay okey salonu da bu siteler arasında ilk akla gelenlerden biri olmak özelliği taşımaktadır. Kimi kullanıcıların beğendiği kiminin ise beğenmediği Metnay okey salonu hakkında net bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Metnay okey sitesi klasik tasarımı ile kullanıcılarına merhaba demektedir. Bu nedenden ötürü site içerisinde herhangi bir sürpriz yaşanmamaktadır. Bireyler oyun katılımlarını ve oyun seçimlerini üyelik işlemlerini tamamlamalarının ardından halledebilmektedir. Katılımcı sayısının çok olması site açısından bir artıdır ancak üyelik işlemlerinde bazı kullanıcıların şikâyetçi olduğu konular bulunmaktadır.

Metnay Okey Nasıl Oynanır?

Bireylerin Metnay okey oynayabilmeleri için daha önce de belirtildiği üzere siteye üye olmaları istenmektedir. Bilgisayar kullanımına hâkim olan bireylerin üyelik işlemlerinde sorun yaşamadıkları bilinmektedir. Ancak bu alanda belli sıkıntıları olan ya da elleri yavaş olan kullanıcılar üyelik işlemleri esnasında hatalı şekilde hareket edebilmektedir. Bunun nedeni ise sitenin üyelik işlemlerinde istedikleri bilgileri uzun tutmasıdır. Kullanıcıların sitenin istedikleri ek bilgileri doldurmasının öze bir anlamı olduğunun da altı çizilmektedir. İlk olarak bilgi paylaşımı kullanıcı hesaplarının güvenlik derecelerini artırmaktadır. İkinci olarak ise bilgi paylaşımı konusunda cömert olan kullanıcılara site özel sürprizler yapabilmektedir. Ancak her halükarda okey oynamak için e – mail adresi ve üyelik şifresi belirlenerek giriş yapılabilen siteler daha revaçtadır.

Metnay Oyun İçerikleri

Metnay, site tanıtımı olarak yaptığı açıklamada Türkiye’nin en iyi okey sitesi olduğuna yönelik iddialarda bulunmaktadır. Buna kanıt olarak ise sitedeki oyun çeşitleri gösterilmektedir. Sizler de Metnay okey sitesine üye olarak en çok tercih edilen okey türleri olan klasik ve 101 alternatifleri arasında karar kılabilirsiniz. Sitede okeyin yanı sıra batak oyunları da oldukça popülerdir. İhaleli batak ise pek çok kullanıcının vazgeçilmedir. Metnay, okey türlerini çanak ya da renkli olarak da çeşitlendirmiştir. Fakat site kullanımı konusunda bireylerin tercih hakları her daim önceliklidir. Böylelikle istediğiniz takdirde siteye üye olabilir istediğiniz takdirde ise farklı adreslere geçiş yaparak oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.