1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Konya Okey 42 Oyna
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamanın en eğlenceli adresi olan Konya okey salonlarımıza bekleniyorsunuz. Günümüzde online okey konusunda oldukça farklı alternatifler bulunmaktadır. Ancak bulunan alternatifler arasından doğru şekilde seçim yapmamanız, istediğiniz keyifleri almadan oyun oynamanız sonucuna götürmektedir.

Online okey oynamak alanında hizmet sunumu yapan sitelerin en önemli özelliklerinden biri sohbet imkânı yaratmalarıdır. Ancak siteler, oda ve salon konusunda başarı olmadığı için müşteriler istedikleri gibi muhabbet edememektedir. Sitemizde bu sorun yerel salonlar ile çözülmektedir. Size de Konya okey odalarımıza giriş yaprak hemşerilerinizle okey oynayabilirsiniz. İstediğiniz takdirde genel salonlarımızda başlattığınız muhabbetleri özele de taşımak imkânınız bulunmaktadır.

Konya Kesintisiz Okey Oyna

Salonlarımızda kesinti olmaksızın sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde teknik altyapımızdan destek alıyoruz. Sitemizin teknik altyapı sisteminin tüm özelliklerini Konya okey salonlarımızda görmeniz mümkündür. Böylece salonlarımız içerisinde sadece düz okey gibi oyunlara katılım göstermekten de kurulabilirsiniz. İstediğiniz takdirde okeyin farklı türlerinin oynandığı masalara oturmak şansınız da bulunmaktadır. Hatta okey katılımı göstermeden ya da okey masalarına oturmadan önce belli bir süre genel salonumuz içerisinde farklı üyelerle muhabbet etmeyi tercih eden kullanıcılarımız da bulunmaktadır. Salonumuz Konyalılar tarafından kullanıldığı için sohbetler kolay şekilde ilerleyebilmektedir. Böylece kullanıcılarımızın canları sıkılmadan okey oynamak avantajı elde etmelerini sağlıyoruz. Üstelik salon kullanımları için gerçekleştirilmesi gereken üyelik tamamen ücretsizdir.

Konya Canlı Okey Salonu

Konya okey oynanması için hizmete sunmuş olduğumuz salonlarımızda hizmet sunumları aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Üstelik sitemiz politikaları gereğince sizlerin de odalarımızda yönetim kadrosuna dâhil olması mümkündür. Odalarımızda yönetici yetkisi elde ederek oyun oymalarınız sırasında kurallara uygun davranmayan üyelere müdahalelerde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde kurallar konusunda diğer üyelerimizi bilgilendirebilirsiniz. Üstelik yetki alan üyelerimizin oyun oynamasına da herhangi bir sınırlama getirilmemektedir. Siz de Konya okey odalarımızda yönetici olmak istiyorsanız. Bizlerle iletişim kurarak ilgili taleplerinizin alınmasını sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde talep gönderimi neticesinde sitemizdeki üyelik statünüzü VIP kademeye eriştirmeniz de mümkündür. İki işlem için de gönüllülük esastır. Çünkü hizmetlerimizin tamamı bedava olarak verilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,129 saniyede oluşturuldu.