1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 3,88 / 5)
Kameralı okey
okey oyna

Görüntülü ve kameralı okey oynama teknolojileri sabit değildir. Bu neden yüzünden sitemize de devamlı şekilde kendini geliştirmektedir. Böylece klasik okey sistemlerinin yanı sıra okey oynama olanaklarını da sizlere sunabiliyoruz. Kameralı olarak okey oynayabilmek için bu özellikteki odalarımızı tercih etmeniz yeterli olmaktadır.

Kameralı Okey Oyna, Görüntülü Sesli Okey Oyna

kameralı okey oyna

Kameralı okey odalarımızın kullanımı okey oynarken görüntülü olarak sohbet etmenizi sağlamaktadır. Böylece oyunların sıradanlıktan kurtulması sağlanmaktadır. İsteyen kullanıcılarımız kameraların yanı sıra sesli sitemlerimi de aktive edebilmektedir. Bu şekilde özellikle eşli oyunlarda ortakların birbirleri ile fikir alışverişi yapılması da kolaylaşmaktadır. Ayrıca kameralı olarak oynanan oyunlar bireylerin oyunlardan aldıkları keyfi de artırmaktadır.

Görüntülü Kameralı Sesli Okey Oyna

Sitemizde okey oynayarak bir yandan da avantajlarımızdan istifade edebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Olanaklarımız üyelerimize sınırsız bir şekilde açılmaktadır. Üstelik adreslerimize üye olmanız sonsuza kadar üye kalmanızı da gerektirmemektedir. Canlı kameralı okey salonlarımızdan ya da genel olarak okey sistemlerinden uzak kalmak istediğiniz zamanlarda ek işlemlere gereksinim duymadan üyeliklerinizi silebilirsiniz. Sitemizde yer alan hesapların silinebilmesi için sistem girişi yapmamanız yeterlidir. Bu konu hakkında üyelerimizi de uyarmak isteriz. Çünkü genel kurallarımız gereğince sistemlerimize on dört gün boyunca giriş yapmayan kullanıcı hesapları silinmektedir. Hesapların silinmesi neticesinde profillerdeki puanlar da silinmektedir. Bu neden yüzünden üyelerimiz ya da üyeliklerini silmek isteyen kullanıcılarımız girişler konusunda kedilerini on dört gün şartına göre ayarlamalıdır.

Canlı Görüntülü Kameralı Sesli Okey Oyna

Sitemizi ilk açtığımız yıllarda amacımız eğlenmek, aynı zamanda üyelerimizi de eğlendirmekti. Aradan geçen zaman amacımızda herhangi bir değişim meydana gelmesine neden olmamıştır. Bu neden yüzünden üyelerimizden farklı sebepleri bahane göstererek ücret talep etmiyoruz. Canlı kameralı sesli okey ve diğer okey olanaklarımız için sitemize üye girişi yapmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca adresimizde üyelerimiz için sunduğumuz VIP üyelik, yetki alımı şeklinde devam eden ekstra hizmetlerimiz de kameralı görüntülü sesli okey olarak alınabilmektedir. Kullanıcılarımızın hizmet alımları için yönetim ekibimiz ile irtibat kurması yeterli olmaktadır. Son olarak yönetim ekibimize site içerisinde değişmesini istediğiniz sistemleri ya da daha iyiye gidilmesi için yapacağınız önerileri de çekinmeden bildirebilirsiniz.

Her türlü istek ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,573 saniyede oluşturuldu.