1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 4,38 / 5)
Java neden açılmıyor?
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynayabilmek için sitelerin belli bir sistem kullanmaları gerekmektedir. Okey sitelerinde oyun erişimleri Java programları üzerinden sağlanmaktadır. Bu programlar oyunların donmadan kaliteli bir görüntü ile erişim sağlanmasına rol sahibidir. Kullanıcıların güncel bir Java’ya sahip olmaları oyunları kesintisiz şekilde oynamalarını garantilemektedir.

Bireylerin son zamanlarda Java neden açılmıyor şeklinde araştırmalar yaptığı bilinmektedir. Programın farklı açılmama nedenleri olabilmektedir. Ancak tarayıcı olarak Chrome kullanan kişiler sistem güncellemesinden ötürü Java açamamaktadır. Çünkü tarayıcı, otomatik şekilde gerçekleştirdiği güncellemeler sonrasında Java desteğini ortadan kaldırmıştır. Bu neden yüzünden artık Java destekli okey sitelerine Chrome üzerinden giriş yapılamamaktadır.

Java Oyunları Nasıl Oynanabilir?

Chrome tarayıcısının Java desteğini ortadan kaldırması oyunların hiçbir şekilde oynanamayacağını göstermemektedir. Halan Java oyunları oynanamaya devam edilebilmektedir. Bunun için farklı internet tarayıcıları üzerinden okey sitelerine giriş yapabilirsiniz. Bilinen en temel tarayıcılardan biri olan Internet Explorer bu alanda siler için önereceğimiz ilk sitedir. Zaman içerisinde diğer tarayıcıların gölgesinde kalmasına karşın kaliteli duruşu ile varlığını devam ettiren Explorer hızlı şekilde oyun girişleri sağlatmaktadır. Hızlı ve oyun bağlantıları konusunda sorun çıkarmayan farklı internet tarayıcıları da bulunmaktadır. İsteyen kullanıcılar bu bağlamda Mozilla Firefox üzerinden d işlem görebilmektedir. Yandex gibi arama motorları da Java desteği olan oyunların açılması konusunda kullanıcılara yardımcı olabilmektedir.

Java Olmadan Okey Oynanır Mı?

Teknoloji her geçen gün biraz daha ilerlemektedir. Bu neden yüzünden artık Java olmadan okey oynamak zannedildiği kadar zor olmamaktadır. Bazı siteler teknik altyapılarını Html5 olarak belirlemektedir. Bu tip siteler bağlantı konusunda Java uygulamasına ihtiyaç duymamaktadır. Ayrıca kullanıcılar sitelere bağlanma şekillerini değiştirerek de uygulama olmadan oyun erişimi sağlayabilmektedir. Bu alanda mobil erişimler en çok tercih edilenlerden biridir. Mobil tarayıcılar ile okey sitelerine giriş yapılmasında Java desteğine ihtiyaç duyulmamaktadır. En garantili yollardan biri de okey sitelerinin mobil uygulamalarını doğrucan cihazlara indirmekten geçmektedir. Bu şekilde de kesintisiz ve kolay kullanılabilir bir oyun keyfi elde edilebilmektedir. Üstelik uygulama indirme işlemlerinden herhangi bir şekilde ücret istenmemektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,144 saniyede oluşturuldu.