1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 4,38 / 5)
Java neden açılmıyor?
okey oyna

Java neden açılmıyor

Son günlerimizde google chrome npapi destegini kaldırmasından dolayı java ve benzeri eklentiler ile oynadıgım oyunlara girememekde hatta bilglisayarının bozuk olduklarını düşünen insanlarımız mevcut. Sizleri bilgilendirmek amaçlı bu makaleyi yazmayı uygun gördüm. Java oyunlarına girememenizin asıl sebebi Chrome Npapi kapalı olmalısıdır. Eskiden Chrome yüklediğimizde zaman Npapi açık bir şekilde kurulurdu. Artık normal ayarları ile yüklendigi zaman kapali olarak yükleniyor ve sanırım Eylül ayında Npapi tamamen kaldırılcak ve Java okey oyunlarına giremeyeceksiniz Chrome ile.

Java nasıl açılır?

Google chrome npapi destegini daha önce resimli ve videolu olarak baska makalelerimizde belirtmiştik.

Chrome Java açma resimli anlatımiçin tıklayın!

Chrome Java açma VİDEOLU anlatım için tıklayın!

Başka nerden Java oyunları açılır?

Java neden açılmıyor sorumuzu yukarda dilimizin döndüğü kadar açıklamaya çalıştık. Şimdide Chrome için alternatifler sunalim size her zaman ki favorim her bilgisayarda var olan

  1. Internet Explorer: Java konusunda hiç sıkıntı yaşatmaz ama günümüz teknolojisini biraz yavaş takip ediyor explorer o yüzden tercih etmeye bilirsiniz.
  2. Opera: Oldukca hızlı ve kullanışlı bir tarayıcı olup Chrome’dan sonra düşünülebilir. Java gibi yazılımlarda hiç sıkıntı yaratmaz direk açar.
  3. Mozilla Firefox: Yabancı olmadıgımız oldukca hızlı ve kullanışlı bir tarayıcıdr. Java için biraz sıkıntı yaratabilir ama kısa zamanda onu da çözersiniz eminim :)
  4. Yandex: Chrome ile nerdeyse aynıdır zaten yazılımlarıda Chromium ‘dan geliştirilmiştir. Hızlı basit sıkıntısızdır.

Bu dört tarayicinizdan şaşmamanız önerilir. Sorun ve sıkıntılarınızı aşşağıdan yorum yaparak bildire bilirsiniz.

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

23 Nisan Perşembe 2015 tarihinde eklendi, 4.640 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 257 sorgu 0,360 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET