1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Giresun 28 Okey Oyna
okey oyna

Okey hem rekabet yaratan hem de oldukça eğlenceli olan masa oyunlarından biridir. 106 taşla oynan oyun sitemiz sayesinde bir tıkla hizmetinize gelmektedir. Giresun okey oynamak bilgisayar girişleri ile sınırlanmadığı için sitemize akıllı cihazlarınız ile de erişebilirsiniz.

Online siteler ile okey oynamaktan tat almak için farklı site alternatifleri bulunmaktadır. Ancak farklı sitelerde ve salonlarda oynadığınız oyunlar Giresun okey odalarında aldığınız keyfi vermeyecektir. Odalarımız sayesinde aynı memlekette yaşadığınız kişiler ile oyun oynayabilirsiniz. İstediğiniz takdirde salonlarımızda kendi çevrenizde olan arkadaşlarınız ile oyun da oynayabilirsiniz. Oyunlarımız içerisinde klasik okeyden 101 okeye kadar alternatiflerimiz olması da sizin yararınızadır.

Giresun Canlı Okey Odaları

Giresun canlı okey odalarımızda aktif olarak oyun oynayabilmeniz için üyelik yaptırmanız yeterlidir. Üyelikleriniz için ise yapmanız gereken tek şey e – posta adresleriniz ile sitemizdeki başvuru formunu doldurmaktır. Kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz sistem sayesinde üyelik işlemlerinde vakit kaybetmeden oyun masalarına giriş yapabilirsiniz. Üstelik sitemizde diğer sitelerde görülen sıkıntılar da görülmemektedir. Bu sayede oyunlarınızda donma ve kasma olmadan giriş yapabilirsiniz. Üstelik sitemizde radyo eklentimiz de bulunmaktadır. Radyo eklentimiz hem en klasik parçaları hem de günümüzdeki popüler şarkıları çalmaktadır. İstediğiniz zamanlarda radyo ile oyun keyiflerinizi sürdürürken istediğiniz anlarda kapatmanız da mümkündür. Buradan da anlaşıldığı üzere sitemizde kullanım açısından sizlere tam yetki vermekteyiz.

Giresun Kesintisiz Okey

Kesintisiz olarak Giresun okey hizmeti veren sitemizde site vermiş olduğumuz üyelik yetkilerini artırmanız da mümkündür. Kullanıcılarımız istedikleri takdirde yönetici görevi yapan arkadaşlarımıza mail atarak odalarda yönetici olabilmektedir. Odalarımızdaki yönetici sayılarının artması ile olası taşkınlıkların önüne geçmemizi sağlamaktadır. Böylece sistemiz, piyasada görebileceğiniz en iyi okey sitelerinin başındaki yerini korumaktadır. Oyun içeriği hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamanız durumlarında dahi sitemizde oyunlara katılım sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız içerik bilgilendirme gibi istekleri olan üyelerimiz için de hizmet vermektedir. İstediğiniz zamanlarda yönetici ekibimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyerek oyun stratejilerinizi de geliştirebilirsiniz. Böylece oyunları daha çok kazanarak aldığınız keyifleri de artırma yoluna emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,129 saniyede oluşturuldu.