1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 1,00 / 5)
Gaziantep 27 Okey Oyna
okey oyna

Domino ve Mahjong gibi oyunların bir araya getirilmesi sonrasında ortaya çıkmış olan okey, 13.yy’a dayanan bir geçmişe sahiptir. Siz de hem eğlenmek hem de keyifli bir şekilde zaman geçirebilmek için Gaziantep okey oynama salonlarımızı kullanabilirsiniz.

Online şekilde hizmet verdiğimiz okey salonlarımızda hizmetlerimiz için ücret de istemiyoruz. Üyeliklerinizden sonra VIP konuma geçmek için de statünüzü yükseltmek için de sadece aktif kullanıcımız olmanız yeterlidir. Özelikle sıklıkla Gaziantep okey oynayan kullanıcılarımızın hesaplarına eklenen puanlar, üyeliklerinden kısa süre sonra kıdemli hale gelmelerinde etkili olmaktadır. Üyeliklerinizin derecesini VIP konuma getirmek için ise yönetim ekibimize bir istek mesajı göndermeniz gerekmektedir.

Gaziantep Okey

Hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde popüler oyunlardan biri olan okey, internet üzerinden oynandığında ekstra avantajları da beraberinde getirmektedir. Örneğin Gaziantep canlı okey salonunun genel lobisinde farklı insanlarla iletişim kurmanız mümkündür. Salonun isminden ötürü sadece Gaziantepli oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Böylece iletişim kurduğunuz insanlarında da hemşeriniz olması sağlanmaktadır. Ayrıca iletişimlerinizde genel salondan masalara geçişte bir kopma olmaktadır. Sohbet sistemimiz oyun esnasında da çalışmaktadır. Sohbet etmek istemediğiniz durumlarda sistemimizi kapatmanız yeterlidir. Sonraki dönemlerde mesajlaşma yarlarını değiştirerek yeniden sohbete katılım da sağlayabilirsiniz. Oyun odalarındaki içerik yönetiminde sizleri herhangi bir şekilde kısıtlamıyoruz. Sadece toplum kurallarına uygun ve küfürsüz olarak konuşmanızı rica ediyoruz.

Gaziantep 27 Okey Salonu

Okey salonumuzda kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetlerimizde çeşitlilik konusunda da sıkıntı yaşatmıyoruz. Gaziantep okey odalarımıza giriş yaptığınızda istediğiniz türde okey oyununa katılım sağlayabilirsiniz. Odalarımızda düz okey, çanak okey ya da en popüler türlerden biri olan 101 okey oynayabilirsiniz. Tüm oyun sistemlerimizin kalitesi bizim güvencemiz altındadır. Bu sayede oyunlar konusunda herhangi bir hile sorunu da gündeme gelmemektedir. Oyunlarımızın hilesiz olarak oynanması sayesinde şansınız ve zekânız ile kazanırsınız. Üstelik gerçek okeyde olduğu gibi odalarda 4.bekleme sıkıntınız da bulunmamaktadır. Masalarımız açıldıktan hemen sonra dolmaktadır. Yine de sizler için iki kişilik oyun başlatma avantajını da sunuyoruz. Bu sayede özel olarak oyun katılımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,134 saniyede oluşturuldu.