1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Çankırı 18 Okey Oyna
okey oyna

Sitemiz, siz değerli üyelerimizin rahat bir şekilde okey oynayabilmesi için kurulmuştur. Bu bağlamda salonlarımız ve okey odalarımız aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir. Üyelikleriniz neticesinde Çankırı okey salonlarımızdan, aynı memleketten olduğunuz insanlar ile okey oynamanız mümkündür.

Sistemlerimizin sunmuş olduğu özellikler kapsamında salonlarımızda okey oynarken muhabbet etmeniz ya da radyo dinlemeniz de sağlanmaktadır. Okeyin yanı sıra Çankırı okey oynarken kullanacağınız eklentilerden ücret alınmamaktadır. Sitemiz, politikaları gereğinde tamamen ücretsiz olarak hizmet sunumu yapmaktadır. Sizden, içeriklerimizi görüntüleyebilmeniz için sadece sistem üyeliklerinizi tamamlamanızı bekliyoruz. Üstelik üyelik için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Çankırı Online Okey

Sitemiz sistemlerini yenilemeye olabildiği kadar dikkat etmektedir. Bu neden yüzünden oyunlardan kaynaklı olarak kasma sıkıntısı yaşanmamaktadır. Üstelik sitemiz mobil bağlantılar neticesinde de kasmadan oyun oynamak konusunda garanti sunabilmektedir. böylece istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden online okey oynayabilirsiniz. Çankırı canlı okey oyunları için cihazlarınıza program indirmenizi de istemiyoruz. Oyun bağlantılarınızın tamamını internet tarayıcılarınız üzerinden sağlayabiliyoruz. Böylece özellikle mobil cihazlarında hafıza sıkıntısı olan kullanıcılar rahatlıkla oyunlarımıza giriş yapabilmektedir. Oyun girişleri için kullanıcı ismi ve şifrenizi hatasız bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır. Sistemimiz sizi otomatik bir şekilde Çankırı ilimiz açmış olduğumuz odaya yönlendirecektir. Yönlendirmelerimiz sayesinde istediğiniz herhangi bir masada oyunlara başlayabileceksiniz. Oyun başlangıcı için kendinize ve arkadaşlarınıza özel masalar açmanız da mümkündür.

Çankırı Okey Salonu

Hizmet hayatına başlamış olan Çankırı okey salonumuzda oyunlarınızı eşli olarak oyabilirsiniz. Eşli oyunlar özellikle muhabbet ile birlikte oynandığında oldukça ilgi çekici hale gelebilmektedir. Bunun yanı sıra sadece oyun oynamak amacı olan kullanıcılarımızı da düşünüyoruz. Bu tip isteklerinizin olması halinde yapmanız gereken tek şey sohbet ayarlarından sohbetleri kapatmaktan ibarettir. İçeriklerimizin ayarları tamamen sizin elinizde olduğu için kurallar çerçevesinde odalarımızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Konforlu okey sistemlerini hazır olarak sunan sitemiz içerisinde VIP üyelik avantajımız da bulunmaktadır. Bu avantajdan yarar sağlayabilmeniz için yöneticilerimize istekte bulunmanız gerekmektedir. İstekler ise genel sohbet odalarından değil özel maillerden 7/24 alınabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.