1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Chrome Flash Player Sorunu
okey oyna

Chrome Flash Player Sorunu, Google Chrome tarafından Mac, Linux ve Windows için sunulan Chrome 55 sürümüyle birlikte, Adobe Flash yerine HTML5′, varsayılan hale getirme planını tamamen gerçekleştirdi. Bununla birlikte bircok flash sohbet ve flash okey siteleri tarih olmak üzere.

Daha önce de açıklandığı üzere Adobe Flash’ın yerine HTML5’i varsayılan hale getirme planları için duyurular daha önce Chrome tarafından yapılmıştı.

Chrome flash player çalışmıyorsa sebebi yukarıda ki anlattığımız sebeplerdendir.

Chrome Adobe Flash Player Etkinleştirme Resimli Anlatım:

  1. Eklentiler sayfasını açmak için adres çubuğuna alttaki kodu yazın.
chrome://plugins
Chrome Adobe Flash Player Etkinleştirme (Enable)

Chrome Flash Player Sorunu

2. Açılan eklentiler ekranında, Adobe Flash Player listesini bulun. Durumunu (Etkinleştirilmiş veya Devre Dışı) kontrol edin ve diğer resme geçin.

Chrome Flash Player

Chrome Flash Player

 

3. Etkinleştir’e tıklayın ve sonra ki resime geçelim

Chrome Flash Player

Chrome Flash Player Sorunu

4.Flash playeri etkinleştirmek için “Çalışmasına her zaman izin verin” kutucuğunu işaretleyin.

Chrome Flash Player

Chrome Flash Player

5. Chrome’yi kapatin ve tekrar açın. Artık Chrome Adobe Flash Player’i Varsayılan olarak Görecektir ve HTML5′, 2. plana atacaktır.Chrome Flash Player Sorunu Çözüldü

Bunu paylaş:

4 Aralık Pazar 2016 tarihinde eklendi, 2.216 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 257 sorgu 0,189 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET