Ayaz Okey

Ayaz Okey
okey oyna

Ayaz Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Ayaz Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Ayaz Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Ayaz sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Ayaz‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Ayaz Okey Burası.
Daha önceden Ayaz Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Ayaz Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Ayaz Ayazokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterAyaziz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Ayaz olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severAyaziz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Ayaze katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Ayaz.

Gelen aramalar:
  • okeykilic
  • ayaz okey

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git