1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Afyon 03 Okey
okey oyna

Okey tutkunları için kurmuş olduğumuz Afyon okey odalarımızda hizmetlerimiz kesintisiz şekilde devam etmektedir. Odalarımızda üye girişi yapılma şartını geçmeniz halinde istediğiniz şekilde okey oynayabilirsiniz. Bireysel ya da eşli olması fark etmeksizin tüm oyunlarımız için hizmet garantimiz bulunmaktadır.

Afyon okey oynama sistemimiz almış olduğumuz talepler neticesinde ortaya çıkmıştır. Salonumuzdan Afyon ili için açmış olduğumuz odalarımızı tercih ederek hemşerileriniz ile okey oynamanız sağlanmıştır. Bu sayede sizinle aynı şehirde yaşayan yeni arkadaşlar edinmeniz de mümkündür. Arkadaşlıklar için sohbet ayarlarınızın kapalı olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü sohbet sistemi kapalı olan üyelerimize diğer üyelerimiz tarafından mesaj gönderimi yapılması mümkün olmamaktadır.

Afyon Okey İmkânı

Sizler için sunmuş olduğumuz Afyon okey imkânımızda belli konularda gelişme gösterdiğimizi söylemekten mutluluk duyuyoruz. Kaliteli altyapılarımız sayesinde artık istediğiniz her yerden okey oynayabileceksiniz. Üstelik mobil sistem kullanımlarımızda diğer sitelerde olduğu gibi uygulama indirmeyi de şart haline getirmedik. Bu sayede sadece mobil internet tarayıcılarınız aracılığı ile istediğiniz zamanlarda online şekilde oyun bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Mobil içerik kullanımlarımızın bilgisayar bağlantıları ile içerik kullanımından herhangi bi farkı bulunmamaktadır. Ancak yine de sistem kullanımı hakkında atamadığınız bir adım varsa bizlerle iletişim kurmaktan çekinmemenizi istiyoruz. Yönetim ekibimiz sormuş olduğunuz sorulara mümkün olan en kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak yaşamış olduğunuz sorunların ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Afyon Canlı Okey

Afyon canlı okey oynamak için tercihleriniz sitemizden yana kullanan üyelerimiz için ekstra hizmet sunumu da yapmaktayız. Hizmet sunumlarında ekstra olarak nitelendirilen hizmetlerimiz arasında en çok radyo yayınları ilgi çekmektedir. Bunun yanı sıra üyelerimiz okey oyunları sırasında kameralı ya da sesli olarak da oyuna katılım sağlayabilmektedir. Ancak bu durumlar isteğe bağlı olarak gerçekleşmektedir. İsteyen kullanıcılarımız klasik bir şekilde sadece yazılı mesaj bölümü üzerinden oyunlarını devam ettirebilmektedir. Hatta mesajlaşmak istemeyen üyelerimizin sohbet ayarlarından mesajlaşma sistemlerini tamamen kapatmaları da mümkündür. Kullanıcılarımızın farklı ayarlar ile hesaplarını kendilerine özel olarak düzenlemelerini sağlıyoruz. Böylece üyelerimiz normale göre daha rahat şekilde oyunlarda zaman harcayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,129 saniyede oluşturuldu.