1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Kütahya Okey 43 Oyna
okey oyna

Online okey siteleri sayesinde artık yorgun olunan zamanlarda zahmetsiz şekilde okey erişimi sağlanabilmektedir. üstelik oyunların oynanmasının zevkli olması, kullanıcıların her an online okey oynamalarını sağlamaktadır. Sitemizde Kütahya okey salonlarımız içinde de diğer salonlarımız içinde de 7/24 okey hizmet sunumlarımıza erişim mümkündür.

İnternet üzerinden okey oynarken aynı zamanda farklı insanlarla sohbet etmek de mümkündür. Bu alanda bireyler hiç tanımadıkları kişiler yerine en azından bir ortak noktası olan kişilerle konuşmayı tercih etmektedir. Yerel okey odalarımızdan biri olan Kütahya okey salonumuz Kütahyalı üyelerimizin buluştuğu bir adres haline gelmiştir. Böylece üyelerimiz hemşerileri ile bir masada oturarak okey keyfi sürebilmektedir.

Kütahya 43 Okey

Online Kütahya okey oynayabilmek için ilk adımda sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. Salon ve site girişlerimizde kullanıcı isminiz bir hayli önemlidir. Sistemimiz, sitemizde bulunan isimlerin yeniden alımına müsaade etmemektedir. Bu neden yüzünden üyelerimiz giriş işlemlerinde daha önce sitemizden alınmamış olan isimleri tercih etmelidir. Sistem girişleri neticesinde iste oda seçimlerine sıra gelmektedir. Kütahya salonlarımız anında dikkat çektiği için kısa süre içerisinde salonlarımız içerisinde kendinize uygun bir masa bularak oyun keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz. Hazırda bekleyen masalar yerine, kullanıcılarımızın özel masalar açabilmeleri de olanaklarımız dâhilindedir. Özel masalarınız için ekstra bir işlem yapmanıza ya da ücret ödemenize de gerek yoktur.

Kütahya Okey Salonları

Sitemiz içerisinde yer alan Kütahya okey salonları yetki dağıtımı da yapmaktadır. Böylece üyeliklerinizin konumunu yönetici statüsüne eriştirebilirsiniz. Yönetici olabilmek için sizlerden sadece sitemizde doğru şekilde taleplerde bulunmanızı istiyoruz. Yönetici başvurularını değerlendiren ve onaylayan birimler, sitemizin yönetim ekibinden meydana gelmektedir. Bu neden yüzünden yetki almak gibi bir isteğiniz varsa yöneticilerimize başvurarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Sitemizin yönetim ekibi üyelik statüleri hakkında farklı bir hizmet sunumu da yapabilmektedir. Tercih eden üyelerimiz başvurmak kaydı ile VIP üyelik elde edebilmektedir. VIP üyelikler hakkında en önemli özelliğimiz bu imkân için de ücret talep etmememizden kaynaklanmaktadır. Sadece yönetici arkadaşlarımızda görüşerek, uygun bulunmanız halinde oyun katılımlarınızı VIP şekilde devam ettirebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,125 saniyede oluşturuldu.