1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Kırşehir Okey 40 Oyna
okey oyna

Sitemiz içerisinde bulunan bedava okey oynama odaları sayesinde herhangi bir mekâna gitmeye gerek kalmadan oyunlara katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik odalarımızın tamamında hem güvenli hem de seviyeli bir oyun sistemi kurulmuştur. Böylece kadın erkek, fark etmeksizin rahatlıkla istediğiniz saatlerde oyunlarda aktif olmanız mümkün hale getirilmiştir.

Siz de şehrinize özel odalarımızda hemşerileriniz ile oyun oynayabilirsiniz. Bunun için Kırşehir okey tutkunlarına açmış olduğumuz salonlarımızı kullanmanız mümkündür. Böylece oyun sırasında ortak bir konu hakkında muhabbet ederek oyunlarda daha eğlenceli şekilde vakit geçimeniz daha kolay olacaktır. Üstelik odalarda mobil olarak bağlantı imkânlarımız da mevcuttur.

Kırşehir Online Okey

Kırşehir online okey oynayabilmek için sistemimize vakit ayırarak kayıt yaptırmanız yeterlidir. Kayıt işlemlerinizde sizleri yormamak için uzun listelerden oluşan bir form doldurmanızı istemiyoruz. Böylece sadece gerekli olan bilgileri vermeniz haline üyelik onaylarınız anında yapılabilmektedir. Onaylarınızın ardından seçmiş olduğunuz nick ile birlikte odalarımıza her an giriş yapabilirsiniz. Sistemimizin önemli bir özelliği de giriş konusunda kendini göstermektedir. Eğer ki kullanıcı isminizi aldıktan sonra 14 gün içinde siteye yeniden giriş yapmazsanız herhangi bir talep göndermenizde gerek kalmadan üyelikleriniz silinmektedir. Bunun haricinde sitemizdeki Kırşehir okey salonunda keyifli şekilde oyun katılımı sağlamanızın önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Kırşehir Okey 40

Sitemizde okey oyuncularımızdan hiçbir aşamada ücret talebinde bulunmuyoruz. Bu işi keyif için yaptığımız için siz de Kırşehir bedava online okey oynayabilirsiniz. Üstelik odalarımızda Kırşehir’in farklı ilçelerinden katılımcılar da bulunmaktadır. Böylece yeni tanışıklıklar da edinebilmenizin kapıları aralanmaktadır. Ancak sohbetlerinizde belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde hareket etmeniz gerekmektedir. Bu alanda yönetim ekibimiz iyi bir şekilde denetlemelerini sürdürmektedir. Son olarak Kırşehir okey odalarımızda sizin de yönetici olmak şansınız bulunmaktadır. Bu konuya ilgili olan kullanıcılarımızın bizimle iletişim kurması gerekmektedir. Daha önceden tecrübesi olan adaylar tercihimiz olsa da görüşmeler sonrasında tecrübesiz üyelerimiz de yönetici olabilmektedir. Böylece okey oynadığınız oda içerisinde elde etmiş olduğunuz söz hakkınız daha üst seviyelere çıkabilmektedir. Ayrıca yöneticilik, üyeliğinizde kıdeminizin artmasında da etkili olacaktır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,148 saniyede oluşturuldu.