1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Gönderdik.com Nasıl Alışveriş Yaptım?
okey oyna

Gönderdik.com Nasıl Alışveriş Yaptım?

Keyifli alışveriş sloganı ile yola çıkan gönderdik.com alışveriş sitesin birden fazla kez deneyimledim. Çünkü alışveriş sitelerinin genellikle ilk siparişlerde herhangi bir sorun çıkarmayarak müşterileri kendilerine çekmeye çalıştığını düşünüyorum.

Bu neden yüzünden site kullanımlarım esnasında denetimlerimi paylaşmak için birden fazla kere alışveriş yapmayı tercih ederim. Gönderdik.com adresi de bu politikam gereğince tarafımdan birkaç kez denenmiş olan siteler arasında girdi. Siteden yaptığım her alışverişte aynı kalite derecesinde hizmet aldığımız söylemem yanlış olmayacaktır.

Özellikle ürün teminlerinde vaktinizin az olması halinde siteyi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü açıklamalarında da bulunduğu üzere sitenin stoklarında olan ürünleri 24 ila 48 saat arasında değişim gösteren zaman aralıklarında kargoya teslim edilmektedir. Bahsedilen süreler ise internet alışverişleri için oldukça iyi zaman dilimlerini oluşturmaktadır.

Sitede Taksitli Alışveriş Yapılıyor Mu?

İnternet alışverişlerinde benim için en önemli noktalardan birini ödeme sistemleri oluşturmaktadır. Düzenli şekilde alışveriş yaptığım için tek çekimler yerine taksitler kullanmayı tercih ediyorum. Taksitleri ayarlayarak bütçemi olması gerekenden daha aktif bir biçimde değerlendirebiliyorum. Gönderdik.com alışveriş sitesinde de bu nedenden kaynaklı olarak taksit imkânlarını araştırarak işe başladım. Site, elimde var olan kredi kartlarına göre değişim gösteren miktarlarda taksitler uygulayabiliyor. Bu da benim alışverişler açısından daha rahat etmemi sağlıyor. Üstelik ödemeleriniz sırasında taksitli olan alternatifleri seçmek zorunda da değildiniz. İster tek çekim ister birden fazla taksitle ürünlerinizi temin etme alternatifiniz mevcut. Taksitli alışverişler sadece benim önem listemde ilk sırada yer aldığı için açıklamak istedim. Sitemin ödemeler sırasında sunduğu güvenlikler arasında ödemelerin maksimum güvenlik ve gizlilik içerisinde gerçekleşme garantisi vermesi de var. Böylece iş ödeme kısmına geldiğinde gönlüm rahat bir şekilde hareket edebiliyorum.

Teslimat Süresinde Hız Sıkıntısı Var Mıydı?

İnternet üzerinden ürün siparişi verdiğimde hız benim için önemli olan konulardan bir diğeridir. Çünkü bu zamana kadar bazı sitelerin ortada herhangi bir neden yokken uzun zamanlarımı aldıklarını söyleyebilirim. Gönderdik.com deneyimlemiş olduğum firmalardan en hızlı olanlarından biri. Sitenin ürün kargo teslim esasları minimum zaman kaybından oluşuyor. Stoklarda bir sıkıntı yoksa ürünlerin 14:00 öncesinde sipariş verilmesi aynı günde kargo şansını da ortaya çıkarıyor. Verdiğim siparişlerin hepsi kısa zamanda elime ulaştığı için kalitenin yanı sıra hızdan yana da siteyi kullanmaya devam ediyorum. Sitenin ürün tesliminde özen gösterdiği bir diğer konu da kesinlikle paketleme. Paketlemenin önemli olması ilk etapta ürünlere herhangi bir zarar gelmemesi için önemlidir. Sonrasında ise siteyi incelediğinizde gerek iç giyim gerek fantezi giyim materyallerinin olduğunu göreceksiniz. Ben en çok bu ürünler yüzünden paketlemeyi merak etmiştir. Denemek için verdiğim siparişlerde paketlemelerin güvenli olduğu kadar güzel ve gizlilik hususunu bozmadan yapıldığını da gördüğüm için site kullanımını rahatlıkla önerebilirim. https://www.gonderdik.com

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,130 saniyede oluşturuldu.