1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Bursa 16 Okey Oyna
okey oyna

En eğlenceli okey oyunları için Bursa okey odalarımıza bekleniyorsunuz. Sitemiz, gerçekleştirmiş olduğu atılımlar neticesinde sizler için yeni odaları ile hizmetlerine devam etmektedir. Her il için açmış olduğumuz özel odalar sayesinde kendi memleketinizin insanları ile okey masalarına oturabilirsiniz.

Sitemizde bulunan okey salonlarımızda ve genel lobimizde sizler için sohbet alanları da oluşturduk. Bu sayede oyunlar sırasında daha keyifli zaman geçirmeniz mümkün hale geldi. Üstelik Bursa okey oynarken memleketiniz sayesinde ortak konular üzerine de konuşabilirsiniz. Kullanıcılarımız için tasarlamış olduğumuz sistem ayar bölümümüz de sorunsuz olarak çalışmaktadır. Ayalar kısmından gerek oyun seslerini gerek sohbet içeriklerini kapatarak oyunları istediğiniz şekilde yönlendirmeniz de mümkündür.

Bursa Okey Oyunları

İnternet üzerinden okey oynama olanağı tanıyan sistemimiz içerisinde sizler için sunduğumuz sistem devamlı olarak yazılım kontrollerinden geçmektedir. Böylece farklı bağlantılar ile oyunlarda hile yapmak mümkün olmamaktadır. Bursa canlı okeyi hem hilesiz hem de yüksek görüntü kalitesi eşliğinde sunduğumuz için içeriklerimizden memnun kalma oranınız bir hayli fazla olacaktır. Üstelik sitemizin içinde devamlı aktif olan bir yöneticimiz bulunmaktadır. Oyunlar sırasında sorun yaşadığınız takdirde yöneticilerimizden yardım almanızı rica ediyoruz. Yönetim kadromuz, alanlarında bilgili insanlardan oluştuğu için yaşamış olduğunuz sorunlar ve sıkıntılar kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Bursa 16 Online Okey

Kökeni oldukça geçmişe dayanan okey, zaman içerisinde türlerini de geliştirmiştir. Böylece sadece düz okey oynamak gibi bir zorunluluk kalmamıştır. Bursa okey odalarımızda da tür bakımından oldukça avantajlı konuma erişmenizi istiyoruz. Bu neden yüzünden bağlantılarınız sonrasında 101 okey, eşli okey, çanak okey gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Değerlendireceğiniz sistemlerin tamamı ücretsizdir. Bu neden yüzünden kaliteli zaman geçirebilmek için yapmanız gereken neredeyse tek şey sitemize üye olarak bir masada okey oynamaya başlamaktan ibarettir. Sitemiz, okey oyunlarını daha eğlenceli hale getirmek için radyo yayınlarına da özen göstermektedir. Böylece oyunlarınız sırasında en yeni Türkçe pop şarkılarından bizler için klasik haline gelmiş unutulmayan parçalara kadar dinleyebilirsiniz. Radyo eklentimiz de üyelerimiz için ücretsiz şekilde yayın yapmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.