Üye Girişi

Misafir GirişiAndroid için Okey Uygulaması

Okey Uygulaması

Okeyy.Net'de hesabınız yok mu ?

Yeni Üyelik Oluştur

Yorumlar

Okey Oyna

Okey nerede oynanır? Sohbetli okey sitesi, Canlı okey odaları, Online okey odaları, okey oyunu oynamak istiyorum. En güzel okey sitesi, Yeni okey siteleri

Teknolojinin tüm nimetleri ile yapılmış yeni okey sitesi. Html5 destekli artık java gibi ekstra bir program kurmanıza gerek yok! Canlı ve heyecanlı bir okey oyunu oynamayalı çok olmuş gibi? Siz okeyi nerede oynadınız en son? Türkiye’nin en popüler oyunu olan okey oyna okeyy.net’de oynanır.

Normal okey oyunu olan oyunumuz da arkadaşlıklar kurup yeni ortamlar yaratabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımızdan 7/24 sizlere huzurlu bir ortam yaratmak için savaşıyor. Sanal ortamda oldukça dengesiz insanların olduğu doğrudur.

Normal şartlarda yüzlerine bile bakmayacağınız insanlara ilgi duyarsınız birden. Yada bu kişiler tarafından rahatsız edilebilirsiniz. Bunun için yetkili arkadaşlarımız sizleri korumak için var. Oyununuzu rahatça oynarken rahatsız edilmeden bir oyun heyecanı yaşayın.

Online Okey Oyna

Küfür & argo gibi terimler sitemizde kesinlikle YASAKTIR. Küfür edenler siteden uzaklaştırılarak işlem yapılır. Argo konuşan arkadaşlar ise uyarılır tekrar yapmaması şartı ile. Çünkü siz değerli kullanıcılarımız için her zaman düzgün bir ortam kurmaya çalışmaktayız.

okey oyna

Okey nerede oynanır gibi soruları bırakın. Okey oyunu Okeyy.NET adresinde oynanır. 7/24 kesintisiz okey imkanı ile arkadaşlarınız ile sürekli sohbet edebilir ve okey oynayabilirsiniz.

Normal okey oyna hizmetimiz ile Oyun esnasında sohbet edebilir ve okey atabilirsiniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 58 sorgu 0,168 saniyede oluşturuldu.