Yeni Üyelik Formu

Misafir GirişiOkeyy.net Kayıt Ol

İnternet okeyinin en gelişmiş sistemleri Okeyy.net adresimiz ile elinizin altına gelmektedir. Adresimiz içerisinde oyunların yanı sıra pek çok farklı avantajımız da birkaç tık sayesinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik hem teknik altyapımız hem de deneyimli editörlerimiz online okey sistemlerinin mümkün olan en eğlenceli halinin sunulmasına katkıda bulunmaktadır. Sistemimiz içerisinde belli süreler için misafir girişi yapılması mümkündür. Ancak siz de adresimiz içerisinde yer alan içeriklerden tam olarak istifade edebilmek için okey kayıt olma işlemlerini tamamlamalısınız. Bu sayede kaliteli okey sistemleri her daim kullanımda olacaktır.

Okeyy.net Nasıl Kayıt Olunur?

kayıt ol

İnternet üzerinden okey oynamak bazı bireylerin içerikler bakımından korkmasına neden olmaktadır. Ancak Okeyy.net adresimiz maksimum kullanım kolaylığı garantisi vermektedir. Okey sitesi kayıt işlemleri arasında en pratik içeriklere sahip olan adresimiz ana sayfasında kayıt ol, butonu yer almaktadır. Sitemize ilk kez üye olacak kullanıcılarımız bu kısma tıklayarak işlemlerine başlamalıdır. Bahsedilen adımların atılmasından sonra ekranlara boş bir form gelmektedir. Rakip okey siteleri, kullanıcılarından detaylı kimlik bilgileri alarak hem güvenlik sorunu ortaya çıkarmaktadır hem de bireylerin işlemlerinin uzamasına neden olmaktadır. Oysaki adresimize üye olabilmek için yapılması gereken tek şey minimum bilgi paylaşımıdır. Böylece neredeyse anında oyun salonlarına katılım sağlanabilmektedir.

Okeyy.net Üyelik

okeye kayıt ol

Okey yeni üyelik formu olan sayfamızda belli alanlarda özenli davranılması, işlemlerin tahmin edildiğinden daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını garantilemektedir. Boş bırakılan yerlerde istenen bilgilerin girilmesinden hemen sonra güvenlik kodu yazan yer doldurulmalıdır. Yan tarafta bulunan rakamların boş yere yazılmasından sonra güvenlik sistemleri de sağlanmış sayılmaktadır. Üyelik işlemlerinde atılması gerekli olan son adım üyelik sözleşmesi hakkında olan kutucuğun işaretlenmesi ve kayıt ol tuşuna basılmasından ibarettir. Bu sayede üyeliklerde gerekli olan adımların tümü bitmiş sayılmaktadır. Kullanıcılarımız ek sistemlere ihtiyaç duymadan anında tercih edecekleri herhangi bir salonda canlı olarak okey oymamaya başlayabilmektedir.

Okeyy.net Kayıtlarında Ücret İsteniyor Mu?

İnternetten okey oynamak hizmetleri sunan adresimiz tamamen ücretsizdir. Bazı kullanıcılar, ücretler konusunda bir takım kategorilerin ayrı olduğunu düşünmektedir. Ancak adresimizde bulunan hizmetlerimizin tümü ücretsizdir. Bu alanda içeriklere VIP üyelik sistemleri de dâhil edilmektedir. Siz de ek hizmet alımları için iletişim formu üzerinden yetkililerle iletişim kurabilirsiniz. Üstelik hizmet sunumlarımızda olduğu gibi iletişim sistemlerimizde de 7/24 kullanım garantimiz bulunmaktadır. Adresimize mobil olarak giriş yapılması da ücret konusunda bir sıkıntı yaratmamaktadır. Son olarak sistemimize mobil şekilde bağlantı kurulması demek uygulama indirilmesi anlamına gelmemektedir. Teknik altyapımız mobile uygun olduğundan ötürü elde var olan cihazların modelleri ne olursa olsun anında erişim sağlanıp oyunlara bağlantı kurulabilmektedir.

Okeyy.net Kayıt Formu Hakkında

Okeyy.net sitemiz içerisinde okey kayıt formu hakkında bazı konularda dikkatli olunması gerekmektedir. Bu alanda dikkat edilmesi gereken ilk konu istenen verilerin tamamının forma girilmesi ile alakalıdır. Form üzerinde verilerin tam olarak girilmemesi, üyeliklerin onaylanmamasına neden olmaktadır. Ayrıca veri eksiklikleri, kayıt olma tuşunun çalışmamasına da yol açmaktadır. Bunların yanı sıra adresimize üyelikler için kayıt formunun en altında üyelik sözleşmesi bulunmaktadır.

Bu sözleşme içerisinde sitemizde uyulması gereken kurallar açık ve sıralı bir biçimde yazılmıştır. Site kullanımı konusunda kurallara uyulmaması gibi bir sorundan ileri gelen sorunlar çıkmaması için üyelik formunun okunması önerilmektedir. Son olarak üyelik formu hakkında merak edilen detaylar için yönetim ekibimiz ile iletişim kurmanız mümkündür. Soruların açık ve net bir şekilde yazılması şartı ile yanıtlar da kısa süre içerisinde mail adreslerinize gönderilmektedir.  

Okeyy.net Kayıtlarında Fırsatlar

Okeyy.net olarak online okey oynamak konusunda maksimum fırsat sunumu sağlıyoruz. Öncelikle pek çok sitede görülen kasma sorunları oyunların can sıkıcı bir hale gelmesine neden olmaktadır. Ancak adresimiz teknik yapılanma konusunda bir eksikliği bulunmadığı için kasmadan oyun oynanmasını garantilemektedir.

Üstelik kasmadan oyun oynanmasına sohbet sistemlerine dâhil olmak, radyo yayınlarını aktif hale getirmek de dâhildir. Bu sayede oyunlar gerçek bir okey salonu gibi hissettirmektedir. Adresimizde sohbet alanlarımız sadece genel salonlarımız ile kısıtlı değildir. Üyelerimiz tercih ettikleri durumlarda diğer kullanıcılarımız ile özel mesaj bölümlerinden de konuşabilmektedir. Aynı imkânlar mobil girişlerde de geçerliliğini korumaktadır.

Üyelik işlemlerinden sonra https://www.okeyy.net/oyna sayfasından oyun oynayabilirsiniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 59 sorgu 0,119 saniyede oluşturuldu.