Hoşgeldiniz,
aşağıdaki butona basarak hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz

Keyifli Oyunlar Dileriz..


Üye Girişi

Misafir GirişiAndroid için Okey Uygulaması

Okey Uygulaması

Okeyy.Net'de hesabınız yok mu ?

Yeni Üyelik Oluştur

Okey Giriş Yap

Okey giriş, okey oynamak masa oyunları içinde tarihi nerdeyse en eskiye gidenlerinden biridir. Masa oyunları özellikle ülkemizde erkekler tarafından oynanan oyunlar olarak bilinmektedir. Ancak okey, bu durumunun istisnalarından biri olarak kendini göstermektedir. Çünkü okey katılımcılarının büyük bir bölümü de kadınlardan oluşmaktadır. Üstelik artık adresimiz sayesinde oyun katılımları için farklı kafelere ya da oyun salonlarına gidilmesine de gerek yoktur. Sitemizde okey giriş yapılması için öncelikli olarak üye girişinin yapılması gerekmektedir. Üye giriş sistemimiz ise site ana sayfamızda her daim kullanıma hazır bir şekilde bulundurulmaktadır.

Okey Girişi İçin Neler Gereklidir?

okey giriş

Sitemizde yer alan canlı okey salonu erişimleri için okey giriş yapmanız gerekmektedir. Girişler için gerekli olan şey ise bir üyelik hesabı oluşturmaktan ibarettir. Üyelerimizden site üyelikleri için bir nick belirlemelerini istiyoruz. Adresimiz içerisinde önceki zaman dilimlerinde başka üyeler tarafından alınmamış olan kullanıcı isimleri nick olarak tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra gerekli olmayan kişisel bilgiler yerine iletişimlerde kullanılacak bir e – posta adresi istenmektedir. Geçerli bir mail adresinin paylaşımından sonra ise yapılacak olan şey şifre belirlenmesidir. Belirlenecek olan şifrelerde dikkat edilmesi gereken şey güvenliktir. Rakamların, sembollerin ve harflerin bir arada yer aldığı şifreler her daim diğerlerine göre daha güvenilir olarak kabul edilmektedir.

Okey Girişleri Ücretli Mi?

okey giriş yap

Kullanıcılar tarafından merak edilen şeylerden biri de Okeyy.net sitesi içerisinde ücret taleplerinin olup olmadığı yönündedir. Bu merakların oluşmasında etkili olan nedenler, uzun zamandan beridir piyasa içerisinde yer alan bazı sitelerin artık ücretli sisteme geçiş yapmaları ile alakalıdır. Ancak adresimiz halen ücretsiz okey girişi yapmanın değişmez sitelerindendir. Üstelik adresimize gerçekleştirilen ilk üyeliklerden de herhangi bir şekilde ücret talebi yapılmamaktadır. Mobil erişim özelliklerine de sahip olan sitemiz, bu hizmetlerini de bedava şekilde sunmaktadır. Politikalarımız gereğinde ana amacımız üyelerimizin okey giriş yaparak maksimum derecede eğlenceli zaman geçirmeleridir. Üstelik adresimiz oldukça hızlı şekilde bağlantı kurulmak garantisi de vermektedir.

Okeye Giriş Güvenli Mi?

İnternetten okey oynamak son zamanlarda hemen tüm okey tutkunları tarafından tercih edilen bir oyun alternatifidir. Okey siteleri de bundan ötürü sayılarında artış görmüştür. Ancak her okey sitesinin güvenilir olduğunu düşünmek doğru bir hareket değildir. Çünkü piyasada yer alan ve teknik konuda büyük eksiklikleri olan sitelerin sayısı da oldukça fazladır. Lakin Okeyy.net olarak sistem güvenlikleri için tüm olanaklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Oyunumuzun güvenlikleri için de oyunların hileden arındırılması için de verebildiğimiz garanti ise teknik altyapımız ile alakalıdır. Bu kapsamda teknik altyapımız oyunlara güveli bağlantı kurulmasına ek olarak kasmadan oyun erişimi konusunda da büyük yardımlarda bulunmaktadır. Böylelikle oyunlarımız donma sıkıntısı yaşanmadan büyük bir keyif eşliğinde oynanabilmektedir.

Okey Giriş Avantajları

Online okey oynamak site girişlerinin yapılmasından sonra belli alanlarda avantajlar elde edilmesini de beraberinde getirmektedir. Donmadan okey giriş oynamak adresimizin üyeleri arkasından sunmuş olduğu avantajlardan biridir. Bunun yanı sıra adresimiz içerisinde kaliteli bir sohbet sistemimiz de kullanılabilir durumdadır. Sohbet sistemimiz, yeni arkadaş edinmek isteyen üyelerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Üstelik genel odalarda başlayan sohbetlerde samimiyetlerin ilerletilmesi de mümkünüdür. Adresimizde bireysel konuşmalar için özel mesaj sistemleri de çalışmaktadır. Sohbetli olarak okey oynamak avantajı var olan fırsatlardan sadece biridir. Sitemiz, kullanıcıları için ara vermeden müzik yayınları da yapabilmektedir. Müzik yayınları, okey oyununun maksimum keyif vermesini ve eğlenceli bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

Okey Giriş Tercih Etme Nedenleri

Okey giriş oynayarak oyununu online oynamak isteyen kullanıcılar için sektörde alternatifler oldukça fazladır. Ancak Okeyy.net adresimiz alternatiflerine karşın oldukça uzun zamandan beridir ayakta kalmayı başarmıştır. Bunun nedenleri ile sitemizin tercih ettiği yayın sistemleri ile yakından alakalıdır. Öncelikle online tüm sektörlerde olduğu gibi okey de devamlı bir gelişim içerisindedir. Adresimiz gelişimleri takip edip güncellemeleri gerçekleştirmek konusunda bir hayli iddialıdır. Buna ek olarak okey mobil sistemlerimiz de çalışır durumdadır. Böylece üyelerimiz nereden isterlerse oradan okey oynamak hakkı elde edebilmektedir. Siz de farklı siteler yerine adresimizi tercih ederek farkımızı test edebilirsiniz. Üstelik sistemlerimiz misafir girişi konusunda uyumlu olduğundan aktif olduğu dönemlerde misafir girişleri de yapılabilmektedir. Okey giriş, okeygiriş, okey girişi, okey giris net

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 60 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.