Yorumlar

Okey Oyunu Çoklu Giriş

Çoklu giriş, okey siteleri içerisinde klasik sistemlerinin tamamı bulunmaktadır. Online okey oynamak için yeterli olan klasik sistemler devamlı olarak oyun bağlantıları kurulmasından sonra üyelerin canlarının sıkılmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı pek çok okey sitesi kısa süre içerisinde üye sayısında azalma yaşamaktadır.

Ancak Okeyy.net ailesi olarak sistem güncellemelerimiz ve kalitemiz ile bu gibi sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Adresimizde canlı okey oynama olanaklarımız giderek çeşitlenmektedir. Çeşitlendirdiğimiz alternatif oyunlar ise çoklu oyun sistemleri ile desteklenmektedir. Bu sayede siz de adresimizi tercih ederek kaliteyi kısa sürede deneyimleyebilirsiniz.

Online Okey Çoklu Giriş Adresi

okey çoklu giriş

Okey oyunu çoklu giriş yapılması sizlere herhangi bir zorluk çıkarmamaktadır. Bu sistem salonları birden fazla rumuz ile giriş yapmak avantajı vermektedir. Böylece oyun katılımları olduğundan daha eğlenceli hale gelebilmektedir. Çoklu giriş yapabilmek için adresimizin ana menüsünde bulunan Çoklu Giriş sekmesine tıklanması şarttır.

Bu sayede kullanıcılarımız önlerine küçük bir panel açılmasını sağlamaktadır. Açılan panelde kullanıcı ismi ve şifre bölümü yer almaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar kod bölümündeki bilgileri de ilgili olan boşluğa yazmalıdır. Facebook üzerinden ya da misafir olarak da giriş yapılması mümkün olan bu alan da diğer okey salonlarımız gibi 7/24 olarak kullanılabilmektedir. Siz de çoklu okey sistemimiz sayesinde çoklu okeyin tadına varabilirsiniz.

Çoklu Giriş Sistemini Kapama

Yapılan girişlerden sonra çoklu giriş salonu değerlendirilmeye başlanabilmektedir. Ancak bu alanda bir kez giriş yapılması devamlı olarak kalınmasını zorunlu hale getirmemektedir. İstenen anlarda çoklu giriş sistemi kapatılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılarımız alışılagelmiş olan okey odaları ile oyunlarına devam edebilmektedir.

Çoklu giriş sistemlerinin kapatılması girişler sırasında yazılan nicklerin sayısının azaltılması ile mümkün olmaktadır. Bu işlemler için de yapılması gerekli olan şey yine aynı panel üzerindedir. Kırmızı ile vurgulanmış olan “Nickimi Düşür” butonuna basmak, kullanıcıların çoklu sistemden çıkmalarında yeterlidir. Böylece adresimizdeki kullanım kolaylığı da kalitemiz de uygulamalı bir şekilde anlaşılmış olmaktadır. Üyelerimiz sistem hakkındaki detaylı soruları için bizlerle irtibat da kurabilmektedir.

Okey Odalarına Giriş

Adresimiz internetten okey oynamak için kullanımı mümkün olan pek çok salon ve oda üzerinden hizmet vermektedir. Bu sayede çoklu salonumuzun haricinde diğer odalarımız da rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kullanımlarda ise bilgisayar ile sitemize bağlantı kurmak bir zorunluluk değildir. Günümüzde bilindiği üzere mobil cihazlar bilgisayarlardan bir adım daha önde yer almaktadır. Siz de adresimize mobil olarak bağlantı kurabilirsiniz.

Mobil bağlantılarınız neticesinde de çoklu giriş yapmanız, oyun oynamanız ya da adresimizdeki radyo imkanlarımızı kullanmanız mümkündür. Yapılanmamız sayesinde mobil olanaklarımız kendini giderek geliştirmektedir. Bu konu hakkında sizlerin görüş ve isteklerine göre değişimler de gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Okey Oyunu

Okey oyunu çoklu giriş sistemi aynı zamanda adres kalitesi ile de alakalıdır. Bu gibi sistemlerin kullanılabilir hale gelebilmesi için belli altyapı çalışmalarının hazırlanması gerekmektedir. Adresimizde bu alanda çalışan arkadaşlarımız sayesinde çoklu giriş yapmak özelliğimizin uzun zamandan bu yanda sorun çıkarmadığını söylemek mümkündür. Üstelik sitemiz içerisinde yer alan sistemlerimizin tümünde sorunsuz olarak çalışma garantimiz bulunmaktadır.

Yenilikleri takip ederek site güncellemelerini atlamadığımız için bu alanda kaliteli içeriklere anında ulaşabilirsiniz. Son olarak sitemizde yer alan sistem kullanımları için üyelerimizden ilk anlarda da sonraki zamanlarda da ücret talebi yapmıyoruz. Adresimiz sunmuş olduğu hizmetlerin tümünü bedava olarak vermektedir. Ücret talebi olmadan verilen hizmet türleri arasında VIP üyelik avantajı da bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve talepler için iletişim olanaklarından bize erişim sağlamanız mümkündür.

Güvenilir Çoklu Okey

Piyasada giderek sayısı azalan güvenilir adreslere inat Okeyy.net adresi güvenilir çoklu okey ve normal okey hizmeti vermektedir. Adresimizin güvenilir olması da yapılanma sistemleri ile yalından alakalıdır. Çünkü siteler teknik yapılanmalarında istenen güncellemeleri yapmadıkları zamanlarda güvenlik duvarlarında açıklar meydana gelmektedir. Adresimiz bu gibi açıklara müsemma göstermediği için editörlerimiz hiçbir güncellemeyi kaçırmamaktadır.

Üstelik güncellemelerimizi minimum zaman diliminde gerçekleşmektedir. Bu sayede site güncellemeleri sırasında siz kıymetli üyelerimizin oyun erişiminde sıkıntı yaşamaları da olanaklar dahilinden çıkarılmaktadır. Canlı okey oyunu olanaklarımız güncellemelerden sonra da aynı şekilde kullanıcı girişi yapılmasının arkasından 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

İstek ve şikayetleriniz için https://www.okeyy.net/iletisim sayfasını ziyaret ediniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 57 sorgu 0,139 saniyede oluşturuldu.