1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Tto Intim Köpük Krem
okey oyna

Genital bölge, kadınlar için oldukça hassas olmakla birlikte temizliği de son derece zordur. Menstruasyon dönemlerinde adet kanı ve içerdiği mikroorganizmalar, istenmeyen kokuların ve genital bölgede enfeksiyon oluşmasına neden olmaktadır. Ayrıca genital bölgede bulunan tüyler, apokrin ter bezlerine sahiptir. Apokrin ter bezleri de kokulu bir salgı yapmaktadır. Bu nedenle genital bölge temizliği için sadece su her zaman için yeterli olmamaktadır. Buna karşın sabun ve duş jelleri gibi günlük kullanımda sık tercih edilen sıradan temizleyiciler, vajinanın koruyucu doğal asidik ortamını bozarak enfeksiyonların daha kolay gelişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle intim temizlik için kullanılan ürünlerin genital bölgenin doğal pH’sı ile uyumlu olması çok önemlidir.

 

Piyasada mevcut bulunan klasik intim yıkama ürünleri, genital bölgeleri temizlemek ve ciltteki istenmeyen kokuların giderilmesine yardımcı olmak, ayrıca raf ömrünü uzatmak için bileşiminde sentetik koruyucular içermektedir. Bu koruyucu maddeler ise tahrişe, alerjiye ve çeşitli cilt sorunlarına neden olabilmektedir.

 

Çay Ağacı Yaprağının Etkisi Nedir?

 

           TTO ıntim köpük krem Tea Tree Oil içeren doğal bir üründür. Genital bölgelerde hijyen sağlamak, istenmeyen kokuların ve sorunların giderilmesine yardımcı olmak için rahatlıkla kullanılabilir. Piyasadaki sentetik ürünlerin aksine uzun vadeli kullanımlarda iyi tolere edilerek kullanıcıların beklentisini sonuna kadar karşılamaktadır. İçeriğinde organik sertifikalı Tea Tree Oil (çay ağacı yağı) bulunmaktadır. Çay ağacı, genital bölgeyi etkili şekilde temizlemesinin yanı sıra cilt ve mukoza membranlarından bakteri, mantar gibi istenmeyen mikroorganizmaların atılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca pH dengeleyici, anti bakteriyel, antifungal ve kaşıntı önleyici etkileri mevcuttur. TTO imtim köpük, doktorlar tarafından da önerilen bir üründür.

tto-intim-kopuk-krem

TTO Intim Köpük Nasıl Kullanılır?

 

TTO intim köpük, avuç içine tek doz sıkılarak genital bölgeye sürülür. Köpük, bir krem gibi rahatlıkla sürülebilir. Köpüğün deriye emdirilmesi temizlik için yeterlidir. Sonrasında durulama gerektirmediği için günün her anında rahatlıkla kullanılabilir. Ancak isteyenlerin intim köpüğü yıkayarak durulanması, etkisinde hiçbir azalmaya sebep olmaz. TTO intim köpük, FDA, Avrupa Birliği Tüketici Komitesi, Avustralya TTO Standartları, İyi İlaç Üretimi gibi dünya standartlarında kabul gören sertifikalara sahiptir. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü tarafından vaginal enfeksiyonların tedavisinde kullanımı onaylanmıştır.

Bunu paylaş:

<- Sonraki Yazımız

30 Mart Cuma 2018 tarihinde eklendi, 344 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 260 sorgu 0,331 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET