1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 4,89 / 5)
MyJEST Kapandı mı
okey oyna

Oyunun sanal dünyasında her gün bir devir açılıyor ve bir devir kapanıyor. Geçtiğimiz zamanlarda oldukça popüler olan MyJest.Com Google’a karşı yenik düştü ve kara listeye girdi sonunda. Hem ne demişler “çekirge bir sıçrar iki sıçrar” gerisi malumunuz.  Google amcanın “arama algoritma”sından kaçamayan bir site daha tarihe karışmış oluyor.

Neydi Bu MyJest.Com ?

Okey, 101 , Batak, Tavla, Satranç ve Pişti gibi ülkemizde çok rağbet gören oyunları bilgisayara indirmeden web sitesi üzerinde oynamanıza yarayan nezih bir siteydi. Sonuçta boş zamanlarımızı harcamak için takılınacak bir oyun sitesiydi. Güzel yanı bu oyunları bilgisayarınıza indirmek yada ek bir üyelik gerektirmeden hızlıca bas oyna şeklinde yapılmış oyunları ile çoğu oyuncunun dikkatini çekmişti ve bu konuda başarılı oldu da. Web sitesinin tasarımına baktığımızda oldukça amatör bir yapıya sahip olmasına rağmen etkiliydi. Peki Myjesy.Com kapandı mı? Tabii ki hayır! Sadece Google’daki aramalarınızda bulamayacaksınız. Bing, Yahoo ve Yandex gibi arama motorlarını kullanırsanız bu nezih siteye tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

MyJest.Com Gerekli mi?

Oldukça çoğalan oyun siteleri sayesinde kimine göre gerekli bir site ( alışanlar için ) kimine göre gereksiz. Gereksiz diyenler online oyun sitelerini tercih eden insanlardır. Hem zaten oyun mesela okey oynarken sohbet etmek kimin hoşuna gitmez ki? Tabii ki amaçlarını aşmadıkça sohbet etmek iki tarafa da hoş zaman geçirten bir eylemdir. Düşünsene oyun oynuyorsun ıstaka da tek taş kalmışsın tam biteceksin karşı taraf okey atıyor. Gerçekten sinir bir durum ama bir  o kadar da heyecanlı olsa gerek.

Velhasıl oyun oynamak güzeldir. MyJest.Com yada başka bir sitede hiç fark etmez. Oynadığınız ve yaptığınız sohbetlerden keyif alın sadece. Gerektiği yerde okeyi atmasını gerektiği yerden okeyden kaçmasını bileceksin.

Okuduysan bir yorum bırakıver. Görenler desinler bende ORDAYDIM!

Sizleri okey oynamaya davet ediyorum hadi gir içeri https://www.okeyy.net/okey

 

Bunu paylaş:

7 Şubat Salı 2017 tarihinde eklendi, 7.810 kez görüntülendi.

Yorumlar

Okeyy.Net

Bu Sayfada 256 sorgu 0,788 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET